Politechnika coraz bliżej europejskich pucharów [zdjęcia]

mrcn
mrcn
Siatkarze AZS Politechniki Warszawskiej pokonali w niedzielę Delectę Bydgoszcz 3:1. Było to drugie weekendowe zwycięstwo Inżynierów, którym do zajęcia 5. miejsca w PlusLidze brakuje tylko jednej wygranej!

"Legends of Shaolin" w Warszawie. Zdjęcia!

Jest o co walczyć, ponieważ 5. miejsce premiowane jest grą w europejskich pucharach w przyszłym sezonie.
Sobotnie spotkanie obu zespołów przebiegło po myśli warszawiaków, którzy wygrali gładko 3:0. Niedzielny mecz był jednak bardziej wyrównany - zwycięstwo nie przyszło gospodarzom łatwo. W pierwszym secie prowadzili już czterema punktami, jednak siatkarze z Bydgoszczy potrafili odrobić straty, a przez moment wyszli nawet na prowadzenie.

Zobacz: Politechnika pokonała Skrę Bełchatów. „Szaleństwo” na Torwarze

W drugim secie Delecta prowadziła już 14:9 lecz ostatecznie to Politechnika okazała się lepsza. Trzeci set nie ułożył się dla gospodarzy najlepiej, od początku górą byli bydgoszczanie. Ostatnia partia była popisem Zbigniewa Bartmana, który został wybrany MVP spotkania.

Chcesz dla nas pisać? Zapraszamy do współpracy. Autorzy najlepszych materiałów mogą liczyć na nagrody pieniężne - dowiedz się więcej »

Konferencja prasowa po meczu Korona Kielce - Radomiak Radom 4:0