Półmaraton Warszawski 2014 - ruszyły zapisy! Rejestracja rozpoczęła się 20 listopada dokładnie o godz. 10:00 na stronie internetowej wydarzenia. W ciągu pierwszej godziny, zapisało się już ponad 1000 osób!

Półmaraton Warszawski 2014. Ruszyły zapisy! [TRASA]Jak powitać wiosnę 2014? Najlepiej podczas kolejnej edycji największego półmaratonu w Polsce. 9. Półmaraton Warszawski odbędzie się 30 marca 2014 roku. Czasu na przygotowania jest naprawdę dużo, ale zapisy startują już teraz.

Zobacz także: Bieg "Policz się z cukrzycą". Ruszyły zapisy do 8. edycji

Tegoroczny, 8. Półmaraton Warszawski nie miał sobie równych. Trudna, zimowa aura nie przeszkodziła tysiącom zawodników stanąć na starcie warszawskiego biegu. Był to pierwszy polski bieg w historii, w którym liczba uczestników przekroczyła 10 tysięcy!

Należy pamiętać, że do udziału w ósmej edycji imprezy zapisało się wówczas blisko 14 tysięcy osób i tylko niespotykane o tej porze roku warunki atmosferyczne (kilkunasto-stopniowy mróz na starcie zawodów) sprawiły, że rekord nie został wyśrubowany jeszcze bardziej. Jaki rekord frekwencji padnie w Warszawie w tym roku? Wszystko wskazuje na to, że zgodnie z hasłem imprezy 30 marca „Wiosna wystartuje w Warszawie”, a razem z nią kilkanaście tysięcy biegaczy. Już teraz, w ciągu zaledwie pierwszej godziny, na listę startową zapisało się ponad 1000 osób!

Więcej informacji na temat biegu na stronie www.polmaratonwarszawski.pl

Zostaw e-mail, a my dostarczymy Ci najświeższych informacji

Komentarze (1)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Michał Jakobry

Jeżeli kogoś interesuje technologia i np. namierzanie telefonów komórkowych ta strona to oferuje, pokazuje dokładnie gdzie znajduje się jakaś osoba

http://gg.gg/localizenow

Nie trzeba się rejestrować, wystarczy wypełnić 2 pola, nacisnąć "Rozpocznij szukanie", potwierdzić i gotowe :)

Proces lokalizacji u mnie jest zazwyczaj bardzo szybki - 1-2 min

Wady ? Jedyną jaką zauważyłem to ta, że z jednego komputera namierzyć można TYLKO 1 osobę dziennie (można to łatwo obejść jak ktoś ma zmienne IP)
Wesołych Świąt ! ( MIKOŁAJA NIE UDA WAM SIĘ NAMIERZYĆ ! :D )