Półmaraton Warszawski 2017. Wygraj pakiet startowy i wystartuj za darmo! [ROZWIĄZANY]

redZaktualizowano 
Półmaraton Warszawski 2017. Wygraj pakiet startowy i wystartuj za darmo! [KONKURS] Szymon Starnawski
Półmaraton Warszawski 2017, tradycyjnie rozpoczynający sezon biegowy w Polsce, odbędzie się 26 marca i będzie to już dwunasta edycja imprezy. Jeśli chcecie wziąć w nim udział, mamy dla Was nie lada atrakcję - rozdajemy pakiety startowe na największy półmaraton w Warszawie!

KONKURS ZOSTAŁ ROZWIĄZANY, A ZWYCIĘZCY OTRZYMALI MAILE Z INFORMACJĄ O SPOSOBIE ODBIORU NAGRÓD.

Więcej o biegu przeczytacie tutaj: Półmaraton Warszawski 2017. Trasa przez centrum miasta i Pragę [MAPA]
Zobaczcie fotorelację z poprzedniej edycji: PZU Półmaraton Warszawski 2016, zdjęcia z biegu. Pokonaliście 21 kilometrów! [GALERIA ZDJĘĆ]

Półmaraton Warszawski 2017. Wygraj pakiet startowy i wystartuj za darmo! [KONKURS]

Co zrobić, aby go zdobyć?

1. zarejestrować się w naszym serwisie podając swoje imię i nazwisko;

2. Odpowiedzieć w komentarzu pod tym artykułem na pytanie:

Co zrobisz na mecie półmaratonu, zaraz po przekroczeniu linii końcowej?

UWAGA: Do biegu zostanie zarejestrowana osoba, z którego konta został wystawiony komentarz. Nie ma możliwości zgłaszania innych osób!

Pakiety startowe otrzymają autorzy najciekawszych, najzabawniejszych i najbardziej oryginalnych odpowiedzi. Na Wasze zgłoszenia czekamy do 13 marca (poniedziałek) do godz. 11:59.

Zgłoszenia osób niezalogowanych oraz nie mających wypełnionego w całości profilu nie będą rozpatrywane.

Zapoznaj się z regulaminem konkursów w serwisie warszawa.naszemiasto.pl Kliknij tutaj!

Zapisy na oba biegi prowadzone są w tym miejscu. Więcej informacji znajdziecie tutaj

Wideo

polecane: Flesz: Czy grozi nam katastrofa klimatyczna?

Więcej na temat:

Komentarze

Liczba znaków do wpisania:  4000/4000

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

2017.03.13 13:52:49

w ostatniej chwili...

2017.03.13 11:48:27

Gdy ukończę swój pierwszy półmaraton

I z nową życiówką przekroczę linię mety,

Choć zmęczony to bardzo szczęśliwy,

Rzucę się w ramiona ukochanej kobiety.



Na co dzień podczas treningów

Bardzo mocno mnie wspierała

I w ten dzień biegowego święta,

Kciuki będzie za mnie trzymała.



A ja wiedząc, że czeka na mnie na mecie

Pobiegnę ile tchu w płucach i ile sił w nogach,

W dwunastym Półmaratonie Warszawskim

Po najpiękniejszych w stolicy drogach!

2017.03.13 11:48:14

Po przebiegnięciu do mety pierwsza rzeczą jaka bym zrobiła byłby triumfalny okrzyk zwycięstwa następnie rzuciłabym się na szyje mojego ukochanego Michała Mi bo wiem ze to jedyna osoba na świecie które niezależnie od tego czy jestem na podium czy też nie zawsze bedzie mnie wspierał, następnie pójdę do mojej ulubionej kajpy, bo w życiu jest czas na solidna pracę i jest czas na pozostałe wartości.

2017.03.13 11:39:59

Po przebiegnięciu do mety pierwsza rzeczą jaka bym zrobiła byłby triumfalny okrzyk zwycięstwa następnie rzuciłabym się na szyje mojego ukochanego Michała Mi bo wiem ze to jedyna osoba na świecie które niezależnie od tego czy jestem na podium czy też nie zawsze bedzie mnie wspierał, następnie pójdę do mojej ulubionej kajpy, bo w życiu jest czas na solidna pracę i jest czas na pozostałe wartości.

2017.03.13 09:57:27

po przekroczeniu mety, podaniu tlenu i kroplówki :) , złapaniu oddechu i odebraniu wspaniałego medalu wykrzyczę wszystkim głośno i radośnie : tak dokonałem tego po raz kolejny, po raz kolejny przekroczyłem swoje granice :)

Bo wszystkie ograniczenia są tylko w naszych głowach :)

A potem zasłużone piwko i pizza z najbliższymi :)

2017.03.12 22:40:52

Na mecie Półmaratonu Warszawskiego, gdy już przekroczę linię końcową spojrzę do góry, w niebo, pojmując że Opatrzność nade mną czuwała. Będzie to dla mnie niemałe wyzwanie, bo bieg wypada po dniu mojej zaplanowanej imprezy urodzinowej. Jeżeli zabawa potrwa do białego rana, będzie mało czasu na sen. Ale bieganie mam we krwi, wiec nic nie będzie mnie w stanie powstrzymać ;) Pokonanie dystansu zwieńczę wesołym selfie z mety, które na znak, że przeżyłem roześlę uczestnikom imprezy, żeby im udowodnić że dla chcącego nic trudnego. Tym bardziej, że mój pierwszy półmaraton przebiegłem, przyjeżdżając na miejsce startu prosto z wesela i dałem radę. Teraz też tak będzie :)

2017.03.12 02:38:52

Po przekroczeniu linii mety popłacze sie ze szczescia ! To bedzie moj pierwszy w zyciu polmaraton :)

2017.03.10 11:47:37

Zaraz po zakończeniu biegu pójdę na piwko i burgera. Po męczącym półmaratonie się należy człowiekowi kawałek mięsa, jak psu buda :)

2017.03.10 11:34:32

To zależy od wyniku. Przy czasie zbliżonym do 2h zapewne szybciej pomknę do depozytu i domu, niż biegłem w najszybszym odcinku na trasie. Przy 1:55h sprawdzę kątem oka czy znani mi rywale nie są w pobliżu. Jeśli jakimś cudem trafi się wynik bliższy 1:50h, uniosę nawet ręce w geście triumfu! Lepszego wyniku nie przewiduję, więc bez szału na mecie :)

2017.03.08 14:15:51

Oświadczę się mojej dziewczynie.

2017.03.07 11:18:07

Dotrzeć do granicy możliwości i przesunąć ją dalej.

Dużo dalej. Niewyobrażalnie daleko.

Poczuć, że jedynym ograniczeniem jest to, co mamy w głowie.

2017.03.06 13:44:18

w tym roku nie planowałem ani plmaratonu warszawskiego ani maratonu w kwietniu ale: znajomy mnie namawia, drugi znajomy mnie namawia i jeszcze kolezanka. Wiec jak dostane pakiet biegne. Na mecie pomysle - 21km to jedna piata ze 100km w krynicy gdzie w tym roku po raz drugi pobiegne na tym dystansie. jezeli 26 marca bedzie ladna pogoda to pomyśle jeszcze - a moze piechota na mokotów do domu w ramach treningu -:)

2017.03.06 11:25:01

Po dobiegnięciu na metę Półmaratonu Warszawskiego zapewne pierwszą moją myślą będzie: "Jak dobrze ze to już koniec ! " i wielki uśmiech na twarzy :) Po chwili wytchnienia, odebraniu świetnego medalu i złapaniu łyka wody, pewnie znajdę jakiegoś fotografa i poproszę o zdjęcie, by upamiętnić tę jakże ważną dla mnie chwilę :) jak już dojdę do siebie to na pewno zadzwonię do mamy, by powiedzieć żeby się już nie martwiła, że jest już po wszystkim i że DAŁAM RADĘ :)

2017.03.06 09:09:36

Jeśli zorganizujecie mi tatuaż jak z chipsów na którym będzie widnieć wasze logo, to zależnie od jego wielkości nakleję w dobrze widocznym miejscu, nawet gdybym na mecie miał plecy pokazywać! W innym przypadku zakończę bieg moonwalkiem, którego oceną mocne 6 na 10 nie powstydziłaby się wręczyć Pani Beata Tyszkiewicz w Tańcu z Gwiazdami. Szubidubidens!

2017.03.05 23:12:44

Tuż po przekroczeniu linii mety Pólmaratonu Warszawskiego, w którym jak dotąd jeszcze nie brałem udziału, upadnę na kolana, aby ucałować zdobytą "ziemię", a następnie wykonam ekspresowe 21 pompek i strzelę z ucha, bo również to potrafię, rozbawiając przy tym ludzi :D a poza tym będę emanował radością do wszystkich osób nam kibicujących :)

2017.03.04 13:56:51

Po dobiegnięciu do mety to chyba oszaleję...ze szczęścia :) To byłby mój pierwszy półmaraton . Biegam długie dystanse ale najdłuższy to 18 km także dystans półmaratonu doprowadziłby mnie po dobiegnięciu do mety do dzikich szaleństw :) :) Gdy ogarnia mnie ogromna radość to robię zwykle szalone rzeczy bez zastanowienia ale spokojnie zwykle są to pozytywne rzeczy :) Możliwe że podskoczyłabym z radości na mecie, jak wariatka ściskałabym zdobyty cudowny medal, płakałabym i śmiała się. Bieganie daje mi ogromną radość a półmaraton to już w ogóle szał :) Możliwe że zatańczę taniec radości, który wymyślę na poczekaniu. Jestem spontaniczną osobą i uwierzcie moja reakcja po przekroczeniu mety może być rózna ale na pewno mega pozytywna i szalona że będzie na co patrzeć :) :)

2017.03.03 17:54:08

Po przekroczeniu mety oczywiście po wyplucie płuc, co może zabrzmi nie zbyt apetycznie, ale jak bardzo życiowo, to odbiorę medal, uzupełnię picie i trochę się przespaceruję. Po czym odnajdę swoich kibiców, odbiorę depozyt, szybko zarzucę na siebie ubranie i będę dzielić swoją radość z ukończenia biegu z najbliższymi oraz ze współzawodnikami:)

2017.03.01 23:58:14

Z bananem na twarzy uściskam żonę, dam synowi medal i pójdziemy na lody w nagrodę za cierpliwość jaką dla mnie mają... :)

2017.03.01 23:19:53

Bardzo bym chciała wziąć udział w tym wydarzeniu. Ponieważ jeszcze nigdy tegoni robiłam, ale w tej chwili to jest prawdziwe marzenia mojego życia. Byłabym bardzo śczięsliwa, gdyby mi to się udało. A pod czas biegu również chce nagrać filmik do swojego blogu. i mam nadziezie, ze dzięki temu ktoś rozpoczne bieganie i zawsze bedzie zdrowy i uśmiechnięnty. Miłego dnia dla wszystkich miłosników Warszawy, sportu oraz sportu w Warszawie życzę!

2017.03.01 12:03:27

Na mecie Półmaratonu Warszawskiego na pewno na początku przystanę by zaczerpnąć głębokiego oddechu po włożonym trudzie na pokonanie dystansu tym razem już nie na rowerze tylko na własnych nóżkach. Nie mogę sobie w tej chwili wyobrazić jakie emocje okaże wówczas gdy dojdzie to do mojej świadomości , że udało mi się pokonać własne słabości i osiągnąć coś co w tej chwili wydaje mi się nieprawdopodobne. Na bank będzie to euforyczny wybuch radości ale w jakiej formie nie wiem. Gdy już ochłonę udam się po medal, który zawiśnie w centralnej części mojego pokoju i będzie mi na lata przypominał to czego dokonałem.