Półmaraton Wiązowski 2017. Wygraj pakiet startowy na 37. edycję biegu! [ROZWIĄZANY]

Marcin ŚpiewakowskiZaktualizowano 
Półmaraton Wiązowski 2017. Wygraj pakiet startowy na 37. edycję biegu! [KONKURS] P. Pieniak / materiały prasowe
To jeden z najstarszych biegów w Polsce rozgrywanych w okresie zimowo-wiosennym. Półmaraton Wiązowski 2017, który będzie już 37. edycją tej imprezy, odbędzie się w niedzielę 5 marca na dystansach 5 i 21 kilometrów. W naszym konkursie możecie wygrać pakiety startowe na dystans półmaratoński.

KONKURS ZOSTAŁ ROZWIĄZANY, DO 13 ZWYCIĘZCY OTRZYMAJĄ MAILE Z INFORMACJĄ O SPOSOBIE ODBIORU PAKIETÓW STARTOWYCH. GRATULUJEMY!

Więcej o biegu piszemy tutaj: Półmaraton Wiązowski 2017. Jeden z najstarszych biegów w Polsce startuje w marcu

Półmaraton Wiązowski 2017. Wygraj pakiet startowy na 37. edycję biegu! [KONKURS]

Co zrobić, aby go zdobyć?

1. zarejestrować się w naszym serwisie podając swoje imię i nazwisko;

2. Odpowiedzieć w komentarzu pod tym artykułem na pytanie:

Dlaczego chciał(a)byś wystartować akurat w tym biegu?

UWAGA: Do biegu zostanie zarejestrowana osoba, z którego konta został wystawiony komentarz. Nie ma możliwości zgłaszania innych osób!

Pakiety startowe otrzymają autorzy najciekawszych, najzabawniejszych i najbardziej oryginalnych odpowiedzi. Na Wasze zgłoszenia czekamy do 23 lutego (czwartek) do godz. 11:59.

Zgłoszenia osób niezalogowanych oraz nie mających wypełnionego w całości profilu nie będą rozpatrywane.

Zapoznaj się z regulaminem konkursów w serwisie warszawa.naszemiasto.pl Kliknij tutaj!

Zapisy na oba biegi prowadzone są w tym miejscu. Więcej informacji znajdziecie tutaj

Wideo

polecane: Flesz: Czy grozi nam katastrofa klimatyczna?

Więcej na temat:

Komentarze

Liczba znaków do wpisania:  4000/4000

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

2017.02.23 11:54:28

Bardzo bym chciała wziąć udział w tym wydarzeniu. Ponieważ jeszcze nigdy tegoni robiłam, ale w tej chwili to jest prawdziwe marzenia mojego życia. Byłabym bardzo śczięsliwa, gdyby mi to się udało. A pod czas biegu również chce nagrać filmik do swojego blogu. i mam nadziezie, ze dzięki temu ktoś rozpoczne bieganie i zawsze bedzie zdrowy i uśmiechnięnty. Miłego dnia dla wszystkich miłosników Warszawy, sportu oraz sportu w Warszawie życzę!

2017.02.22 23:20:46

Lubię biegać ale niestety jeszcze żadnego półmaratonu nie przebiegłem... Mieszkam w Warszawie od prawie 7 lat i myślę że to najlepszego miejsce na rozpoczęcie mojej przygody z maratonami:)

2017.02.22 22:59:05

Chętnie pobiegłabym ten półmaraton, bo nie ma to jak zacząć sezon w tak miłych okolicznościach przyrody, a i medale zwykle cieszą oko swoim wyglądem.

2017.02.22 21:50:56

Bo jak sami napisaliście jest to jeden z najstarszych biegów w Polsce. Chciałbym się sprawdzić dystansie półmaratonu i jeszcze nigdy nie wygrałem pakietu startowego :) i z niecierpliwością na to czekam

2017.02.22 07:49:01

Bo brakuje mi medalu z tego biegu do kolekcji

2017.02.21 21:04:52

Dlaczego akurat w tym biegu?

1. Załatwiłem już sobie transport na start

2. Przygotowywałem formę całą zimę

3. Zapewniłem sobie wolny weekend akurat w tym terminie

4. Przegapiłem zapisy :P

Dodatkowo fajnie by było sprawdzić formę przed maratonem który planuję w kwietniu, a przecież każdy dobrze wie, że na połówce dobrze sprawdza formę się :)

2017.02.21 12:04:47

Półmaratony to najlepszy dystans do biegania - powtarzam to od dawna :) Do tego w nowym miejscu, po kontuzji i z laufenburderami :)

2017.02.20 22:11:41

Ponieważ jeszcze nigdy nie byłem w Wiązownie, a bardzo chętnie bym Was odwiedził i przy okazji trochę zwiedził…

2017.02.20 11:01:17

Biegłem juz na 5,10 i 11km. 21km to cały czas dla mnie wyzwanie. Po tej przydługiej zimie i świętach wytworzył mi się zbyt okazały mięsień piwny zwany takze pieszczotliwie oponką za co jestem codziennie przesladowany przez moją lepszą połówkę.a jak wiadomo nie ma nic lepszego na zrzucenie brzuszka od biegania. Jako, ze mam problemy z motywacja - to nie oszukujmy się - sam z siebie biegać 21km nie pojdę, ale w takim biegu przy presji wspoluczestnikow będę dawał z siebie wszystko :)

2017.02.19 18:36:35

Tegoroczna edycja jest moją trzecią próbą startu w Półmaratonie Wiązowskim. Udział w tym prestiżowym biegu będzie dla mnie ukoronowaniem i nagrodą za ciężki obóz biegowy w górach. Siedem dni i 180km w nogach przy rozsądnej regeneracji pozwoli w pełni wykorzystać moc w odpowiedniej chwili. Półmaraton w Wiązownie pozwoli mi także dostrzec i skorygować ewentualne błędy przed wiosennym maratonem. Sześć tygodni wystarczy by sukcesywnie przyśpieszać i chcę zacząć właśnie tutaj :)

2017.02.19 13:34:56

Chciałbym pobiec w Półmaratonie Wiązowskim,

ponieważ wiążę swój wolny czas z bieganiem,

a że nie do końca mogę związać koniec z końcem,

liczę po cichu na prezent z pakietem i jakimś gadżetem

- będę czuł się związany i zobowiązany,

aby pobiec dobrze i wystąpić godnie

- jak na rangę tego biegu przystało!

2017.02.18 08:48:40

Jeśli wygram pakiet startowy to wystartuję w pierwszym w życiu półmaratonie

2017.02.17 12:56:38

Odpowiedź jest bardzo prosta: dla medalu. Mało widziałem ładniejszych.

2017.02.17 00:16:33

Dlaczego ten bieg? Powodów jest kilka. Wszystkie są ważne, a ich kolejność przypadkowa:

- trasa biegu - okolice, z którymi jestem emocjinalnie związany

- historia biegu (jesteśmy prawie równolatkami)

- byłby to świetny początek sezonu

2017.02.16 21:37:13

Dlaczego Wiązowna ? A dlaczego nie ? Prawdę mówiąc nie planowałem w tym roku startu w tym miejscu ale........... skoro jest taka możliwość. Przygotowuje sie do półmaratonu Warszawskiego w którym biorę udział po raz szósty (od 2012 roku) Ciekawostka jest taka, że w pólmaratonie Warszawskim debiutowałem gdyż wygrałem pakiet startowy w konkursie. Może i tym razem będzie to początek długiej serii :) Powodzenia na trasie

2017.02.16 21:09:11

Dlaczego Półmaraton Wiązowski?Sądząc po tym , że jest to już jego 37 edycja jest to bieg z tradycjami i na bank a właśnie Bank PKO który jest jednym z patronów biegu jest na bank doskonały i wyjątkowy. Startując wcześniej w Półmaratonie Radzymińskim w jego XXV edycji spodziewałem się , że będzie wyjątkowy i taki rzeczywiście był a gdzie mu do XXXVII edycji. Ten Półmaraton musi być wyjątkowy i chciałbym się przekonać czy rzeczywiście tak będzie. Na trasach innych biegów nie raz słyszałem właśnie o Wiązownej i wspaniałej atmosferze na trasie biegu dlaczego więc nie miałbym przekonać się o tym naocznie:)

2017.02.16 12:11:46

Od wielu lat słyszałem o legendarnym Półmaratonie w Wiązowskim. Nigdy nie miałem odwagi, aby zmierzyć się z tą wyśmienitą trasą i szczególnymi warunkami. Teraz jednak jestem w szczytowej formie. Chciałbym ustanowić nową życiówkę i doskonale rozpocząć sezon przed tegoroczną KORONĄ PÓŁMARATONÓW!

2017.02.16 11:21:57

hmm.... bo Wiązowna to takie magiczne miejsce. Stary ze mnie słoik warszawski, a z pochodzenia Lubelak, a przez to zielona tabliczka Wiązowna, a mijam ja od blisko dwudziestu lat regularnie,... nieodłącznie kojarzy mi się z jednej strony, z powrotem do Warszawy, pracy i całego tego stołecznego zgiełku,z drugiej strony.. z nadchodzącym piątkowym korkiem przed słynnym rondem,.. no wszyscy wiedza gdzie. Tak wiec, odmieńcie moje przykre skojarzenia, niech WIAZOWNA od marca niech kojarzy sie tylko z jednym, życiówką w POLMARAtoNIE :) nie?

2017.02.15 21:52:52

To mój pierwszy półmaraton... Byłoby lokalnie... :) :) :)