Polonia lepsza od Strumyka

ŁS
Piłkarze Polonii Przemyśl, pokonali dziś w meczu 5. kolejki Strumyk Malawa 1:0 (1:0). Bramkę na wagę trzech punktów, zdobył dla gospodarzy w 32 minucie Paweł Kot.

W pierwszej połowie meczu było widać zaangażowanie Polonii. Groźnie strzelali: Załoga (8'), Kot (9'), Gosa, który strzałem z 10 metrów przegrał swój pojedynek z bramkarzem Strumyka (foto). W 16 minucie po dośrodkowaniu Harłacza tuż nad poprzeczką główkuje Jaroch, a w 27' strzał Załogi z wolnego minimalnie mija porzeczkę bramki.

W 32 minucie po podaniu Gosy, z 18 metrów strzela Kot, piłka odbija się od słupka i wpada do bramki. 1:0 dla Polonii. Goście przeprowadzili 2 groźne akcje zakończone strzałem (11', 14'), z których mogły paść bramki, ale w obydwu przypadkach interweniował Szramowiat.

W II połowie drużyną przeważającą byli goście. Jednak przewaga gości wynikała z tego że grać przestała Polonia. Zbyt dużo błędów w obronie i czekanie na końcowy gwizdek, zatarło dobre wrażenie z I połowy. Prawdziwy test czeka naszych zawodników za tydzień, gdzie zmierzą się z liderem rozgrywek, niepokonaną drużyną Partyzanta Targowiska.

Polonia: Szramowiat, M.Kubas, Jurkowski, Załoga, Harłacz, Kot, Gwóźdź (Wanat 73'), Kazek, G.Kubas (Sedlaczek 80'), Jaroch, Gosa.