Polonia Warszawa remisuje z Wisłą Płock. Pieczara świetnej formie

Filip Bares
Filip Bares
Polonia Warszawa wykorzystała czas wolny na sparing z Ekstraklasową drużyną i spisała się świetnie. Podopieczni Krzysztofa Chrobaka zremisowali z Wisłą Płock 1:1, a jedyną bramkę dla zespołu zdobył nie kto inny jak Krystian Pieczara.

Polonia Warszawa miała zagrać w sobotę z rezerwami Legii Warszawa, ale z powodu przerwy reprezentacyjnej mecz przełożono. Derby Warszawy miały być pierwszym meczem Czarnych Koszul na Konwiktorskiej w rundzie wiosennej, ale z powodu zmian kalendarzowych warszawscy kibice obejrzą swoich ulubieńców dopiero w kwietniu.

Polonia Warszawa - Victoria Sulejówek. Dariusz Dźwigała: "Polonia ma szansę na awans do II ligi

Dariusz Dźwigała spędził dużą część swojej kariery zarówno w Polonii Warszawa jak i w Victorii Sulejówek.

Polonia Warszawa - Victoria Sulejówek. Dariusz Dźwigała: "Po...

Remis sukcesem

Dla Wisły piątkowy mecz był zwykłym treningiem podczas przerwy reprezentacyjnej, ale dla Polonii to było coś więcej - mogli porównać się na tle Ekstraklasowej drużyny. Podopieczni Krzysztofa Chrobaka wypadli świetnie i remis jest dla nich powodem do dumy.

Pieczara Show

Krystian Pieczara w tym sezonie jest zdecydowanym liderem Polonii i udowodnił to w piątek. Po tym jak w pojedynkę uratował klubowi jeden punkt w Sulejówku, strzelił jedyną bramkę przeciwko Wiśle w ważnym dla zespołu sparingu.

W tym sezonie Pieczara ma już 20 goli w 18 oficjalnych spotkaniach dla klubu.

Za tydzień Polonia pojedzie do Tomaszowa Mazowieckiego, gdzie zagra z miejscową Lechią.