Polska lalka Barbie? Szczecińska modelka podbija Internet

Julia Dybowska to modelka robiąca oszałamiającą karierę w mediach społecznościowych. Ze względu na idealną figurę, blond włosy i wygląd przypomina ona wielu osobom lalkę barbie. Mimo to, Julia wywołała w Internecie sporą sensacje, a o jej zdjęciach piszą dziś nie tylko plotkarskie media...
 facebook.com/julia.dybowska.7?fref=ts

red

Więcej na temat:

Komentarze

Liczba znaków do wpisania:  4000/4000

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

28.02.2018, 21:23

Tak może każdy wyglądać ,nawet mężczyzna ,kwestia tylko pieniędzy ,one wszystkie się upodabniają do siebie ,widocznie jest takie zapotrzebowanie wśród bogatych mężczyzn , którzy się nimi pobawią ,a potem gdy się im znudzi to rzucą w kąt jak dziecko zabawkę

28.02.2018, 21:13

WYPRODUKOWANA W CHINACH

04.06.2017, 02:08

chazarka udajaca Polke i do tego kabalistka

16.09.2016, 13:17

z tymi wargami pewno dobrze gra na flecie...

14.09.2016, 12:34

szczecińska ? ona jest z sopotu a mieszka w wawie

12.09.2016, 18:20

Gdyby trochę kilo przybyło, lepiej by było!

11.09.2016, 23:18

O żesz... Nie wierzę... Toszto kiedyś była najdroższa,, tufta,, w Szczecinie... Świat oszalał... Modelka...

10.09.2016, 21:07

sztuczne usta, sztuczne wlosy, sztuczny nos, sztuczny biust, to raczej choroba psychiczna. Normalne kobiety tak nie wygladaja

10.09.2016, 21:00

obrzydliwa

10.09.2016, 17:46

Lalka Barbie nie miała napompowanych ust, piersi mimo że plastikowe też wyglądały naturalniej niż u tej pani. Pozostałe proporcje i włosy rzeczywiście zbieżne z tytułowa lalka.

10.09.2016, 17:13

Typowa lalka cała z platkiu nic naturalnego...

10.09.2016, 11:53

Cos z tymi ustami nie halo, ugryzło ja cos chyba

10.09.2016, 11:22

sam botoks feeeeeeeeeeeee

09.09.2016, 21:09

Jest piękna, to fakt. Tylko co z tego, jak to wszystko jest zrobione: usta, poliki, zęby, biust itd. Tak może wyglądać większość kobiet mających kasę i przede wszystkim chcących być tak sztucznym. Chirurg plastyczny mógłby napisać na jej podstawie niezły artykuł. Teraz wszystkie te kobiety wyglądają jednakowo. Nie wiem, czy to fajne ....

09.09.2016, 19:49

Buźka śliczna, ale biust masakrycznie sztuczny !!!!!

09.09.2016, 15:27

Ona wygląda na 40+ czy tylko mi się tak wydaje??

09.09.2016, 12:27

Ciekawe ile kobiet kryje się tu pod męskimi nikami?:)

09.09.2016, 10:56

Do lalki jej deleko szału nie robi głowy nie urywa heh

09.09.2016, 10:53

Popieram. Nic naturalnego. Sama sztucznina i kości z czym do ludzi?

08.09.2016, 19:52

Do kompletu brwi tandetne, odwracające uwagę od oczu.

07.09.2016, 23:55

Zauważyłem, że coraz więcej kobiet cierpi na nieznaną mi przypadłość powodującą opuchliznę ust. Czy to jest jakaś epidemia? Co na to lekarze i niewiasty dotknięte tym problemem?

07.09.2016, 14:29

Anoreksja, botox, silikon, sztuczne rzęsy i paznokcie !!! Co tu może się podobać? Nadmuchana lalka ;(

07.09.2016, 14:07

Jak bym się do niej dorwał to tylko silikon by się uszami lał !!!! brawo Jadżka , liazł by jak boczek wędzony

07.09.2016, 13:48

Dziewczyna w moim guście!!!

06.09.2016, 20:37

Skóra, kości i silikon. Tylko współczuć temu kto kupi ten towar.