Polska - Ukraina I Polska - San Marino Na Stadionie Narodowym [Bilety]

Znane są już ceny biletów na mecze eliminacji mistrzostw świata 2014 z Ukrainą i San Marino, które odbędą 22 i 26 marca 2013 r.
POLSKA - UKRAINA i POLSKA - SAN MARINO NA STADIONIE NARODOWYM [BILETY]
 www.pzpn.pl

Aktualizacja:

Nie ma już biletów na mecz POLSKA - UKRAINA na Stadionie Narodowym


SPRAWDŹ CENY BILETÓW »

Informację o „strategii cenowej” sprzedaży biletów na oba spotkania przedstawił właśnie Polski Związek Piłki Nożnej.

– Można dyskutować, czy ceny są wysokie, czy niskie. Moim zdaniem są absolutnie dostępne. Bilet trzeciej kategorii na mecz z San Marino kosztuje 45 złotych. Wierzę, że na obu spotkaniach będziemy mieli komplet. Chodzi się na swoją reprezentację, atrakcyjność rywala jest tylko dodatkiem – podkreśla Zbigniew Boniek, prezez PZPN.

Stadion Narodowy - mapa sektorów i wejść

Pierwsza faza sprzedaży wejściówek na mecze

Polska - Ukraina

i

Polska - San Marino

będzie trwała od 1 do 22 lutego. Będą mogli z nich skorzystać posiadacze kart Klubu Kibica RP. Za 220 złotych będą oni mogli kupić pakiet dwóch biletów na oba mecze w kategorii I. Za kategorię II będzie trzeba zapłacić 160 zł, a trzecią 100 zł.

Zobacz też: Polska - Ukraina na Stadionie Narodowym. Tysiące fanów polskiej reprezentacji w Warszawie [zdjęcia]

Ceny biletów na mecze Polska - Ukraina i Polska - San Marino

Faza otwarta, czyli możliwość kupowania biletów normalnych, rozpocznie się 22 lutego. Sprawdź

ceny normalnych biletów na mecze Polski z Ukrainą i San Marino

.

MM Warszawa

Więcej na temat:

Komentarze

Liczba znaków do wpisania:  4000/4000

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

19.01.2015, 22:13

bilety. Mam 2 bilety PL-SAN MARINO deluxe2012@o2.pl

19.01.2015, 22:13

SPRZEDAM. Sprzedam bilet na mecz polska san marino 535086949

19.01.2015, 22:13

gdzie kupic. witam mam pytanie? kupie bilet na mecz z san marino na narodowy??????

19.01.2015, 22:13

Transport na Mecz Z San Marino. Witam!
Czy wybiera się ktoś na mecz Polska- San Marino z okolic Lublina poszukuję jednego wolnego miejsca transport w obie strony oczywiście dokładam się na paliwo. Jakby coś proszę pisać mariuszm1984@o2.pl

19.01.2015, 22:13

WALDEMAR UCIEKAJ PLS. PEDALY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ŻADEN TRENER NIE DA RADY!!! Zawodnicy Cię wykończą WALDEK,UCIEKAJ PROSZĘ!!!

19.01.2015, 22:13

NajlepszeTransmisjeHD. http://q.gs/2513926/transmisjahd
CHCESZ OBEJRZEĆ TEN ORAZ INNE MECZE ELIMINACJI W JAKOŚCI HD ? TYLKO U NAS, ZA DARMO !
WYNIKI AKTUALIZOWANE NA ŻYWO WIĘC NIC NIE PRZEGAPISZ!

19.01.2015, 22:13

NajlepszeTransmisjeHD. http://q.gs/2513926/transmisjahd
CHCESZ OBEJRZEĆ TEN ORAZ INNE MECZE ELIMINACJI W JAKOŚCI HD ? TYLKO U NAS, ZA DARMO !
WYNIKI AKTUALIZOWANE NA ŻYWO WIĘC NIC NIE PRZEGAPISZ!

19.01.2015, 22:13

oby było lepiej. Oby zagrali lepiej niż ostatnio w eliminacjach z Ukrainą. Wtedy remis wystarczył do awansu, teraz to może być za mało...

http://sportowybar.pl/3548/przezyjmy-to-jeszcze-raz

19.01.2015, 22:13

bilet na mecz polska - ukraina szukam. kupię bilet na mecz polska - ukraina 3 kategorii lub wymienie sie zwykly na rodzinny. Przyjezdza do mnie niespodziewanie 12 letni brat i chcialem go wziac na mecz . pozdrawiam i prosze o info na kamil.sw@wp.pl lub 663656621

19.01.2015, 22:12

D2, kat. II. gg 8460015

19.01.2015, 22:12

Bilet. Sektor g9. Kontakt GG 46779473

19.01.2015, 22:12

@Stepan - Польща-Україна. Nie, co część Rosjan i Polaków robiła na EURO nie odnosi się do Ukraińców. Media rosyjskie opisały to jednostronnie a prawda jest taka, że rosyjscy i polscy kibice zachowywali się normalnie tylko grupy głupich prowokatorów pokazały fałszywy obraz polskiej otwartości na inne kraje.
Przyjeżdżajcie! :)

19.01.2015, 22:12

Sprzedam bilet. mecz Polska - Ukraina 22.03.2013, sektor G9, kontakt gg 6969895

19.01.2015, 22:12

P.S.. BŁAGAM POWIEDZCIE!

19.01.2015, 22:12

??. ten mecz jest 20 marca czy 22 marca? bo różnie piszą.

19.01.2015, 22:12

Sprzedam Bilet. sprzedam bilet na ten mecz 26009738 numer gg pisac

19.01.2015, 22:12

Dach przed meczem. W Wawie pada śnieg. Czy dach to wytrzyma?
Jeśli otworzą dach z powodu śniegu, to zabierajcie łyżwy i biegówki na wszelki wypadek.

19.01.2015, 22:12

Польща-Україна. Панове, ми їдемо до вас в Варшаву. Питання до вас - чи ви будете так само реагувати на українців, як на рускіх під час Євро-2012 в Варшаві?

19.01.2015, 22:12

Jaro. Nie pozwólcie komentować meczu szpakowskiemu ponieważ ponownie przegramy lub najwyżej zremisujemy.

19.01.2015, 22:12

bilety. kupbilet.pl

19.01.2015, 22:12

bilety. Gdzie można kupić bilety?

19.01.2015, 22:11

Autokary. Czy będą organizowane jakieś autokary np. z Lublina na mecz i z powrotem?

19.01.2015, 22:10

Gdzie zaparkować auto?. Wszystkim, którzy będą dojeżdżać na mecz samochodem polecam wcześniejszą rezerwację parkingu przez parkomi.pl – doba jest do 4:00 rano - wygodnie i bez stresu z szukaniem miejsca parkingowego przed meczem.