Polska - Urugwaj bilety na mecz. Reprezentacja po awansie na mundial w Rosji zmierzy się towarzysko z Urugwajem i Meksykiem. Pierwsze spotkanie odbędzie się w Warszawie, na PGE Narodowym 10 listopada.

Polska - Urugwaj bilety na mecz. Kiedy zagrają biało-czerwoni?


Polska z Urugwajem zagra na PGE Narodowym. Data jest szczególna. Biało-czerwoni grają 10 listopada, dzień przed świętem narodowym. Mimo, że jest to spotkanie towarzyskie, po spektakularnym awansie na mundial w Rosji całe rzesze fanów chcą zobaczyć Lewandowskiego, Grosickiego i spółkę "na żywo".

Mecz rozpocznie się 10 listopada o godz. 20.45. Będzie transmitowany w telewizji, ale większość kibiców chciałaby zobaczyć go "na żywo". Pierwszeństwo będą mieli posiadacze Karty Kibica, czyli konta połączonego z jednym z banków. Takich osób w całym kraju jest aż 90 tys. To sporo więcej niż pojemność Narodowego (niecałe 60 tys.).

Sprzedaż biletów na mecz Polska - Urugwaj ruszy wkrótce. Zazwyczaj PZPN uruchamia sprzedaż na około miesiąc przed meczem. Sprzedaż biletów (dla posiadaczy Kart Kibice) rozpocznie się 18 października. Otwarta sprzedaż wystartuje 24 października. Wejściówki kosztują od 100 do 200 zł. Można będzie je nabyć przez serwis kupbilet.pl.

Sport

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!