Solidna dawka wiedzy o Japonii i relacjach polsko-japońskich czeka na warszawiaków, którzy w dniach 3-5 listopada zajrzą do BUW przy ul. Dobrej 56/66.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
Wykłady, panele dyskusyjne, prezentacje filmów, spektakle, wystawy, a nawet pokaz szermierki i tańców japońskich - władze uczelni zapewniają, że organizowane już po raz trzeci Dni Japonii na Uniwersytecie Warszawskim nie zawiodą nikogo.

- To jedna z nielicznych szans, aby choć przez chwilę poczuć autentyczną kulturę japońską - mówi Konrad Świtała, malarz z grupy artystycznej "Ścieżka", której prace wzorowane na sztuce japońskiej też pojawią w BUW.

Impreza przygotowana przez Wydział Orientalistyczny UW jest częścią obchodów 90. rocznicy nawiązania stosunków dyplomatycznych między Polską i Japonią (1919-2009). Otworzy ją wspólna konferencja władz Uniwersytetu i ambasadora Japonii w Polsce Kusumoto Yuichi.


Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!