Polska w protestach. Internauci komentują gorący weekend w stolicy [MEMY]

Red.

Nie ucichły jeszcze echa weekendowych wydarzeń w sejmie i protestów na ulicach Warszawy, a Internauci już skomentowali ostatnie dni po swojemu. Kliknij w zdjęcie, aby wyświetlić galerię najlepszych memów.

Zobaczcie też: [Mercedes 300d. Możesz kupić auto, którym jeździł Gomułka [ZDJĘCIA, WIDEO]

](http://warszawa.naszemiasto.pl/artykul/mercedes-300d-mozesz-kupic-auto-ktorym-jezdzil-gomulka,3953914,artgal,t,id,tm.html)

Wideo

Więcej na temat:

Komentarze

Liczba znaków do wpisania:  4000/4000

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

26.12.2016, 00:14

Dwulicowosc tej niby opozycji.
https://www.youtube.com/watch?v=K5dzLRRdNHE

24.12.2016, 20:16

Oczywiście jedyną legalną władzą wykonawczą w Polsce Ludowej jest demokratyczna opozycja, która blokując Sejm blokuje nielegalną blokadę, którą mogliby zrobić kaczystowscy uzurpatorzy i podżegacze wojenni. Na taką blokadę nie ma zgody ludu pracującego miast i WSI. By żyło się lepiej!

23.12.2016, 10:47

I tak się kończy "epoka gumowego przyrodzenia". 70 lat na to czekałam.

22.12.2016, 19:13

czy można już powiedzieć o elektoracie PO i .N, że to były elektorat?
na komentarz tego co to "państwo" odwala szkoda mi czasu

21.12.2016, 14:01

Polska w protestach ? - to się nadaje do kabaretu.Grupa pseud polityków nakręciła kilka tyś. idiotów pozbawionych rozumu i wyobrażni życiowej. Boss Nowoczesnej prawie pluje z nienawiści do Polków !!! Ten człowiek powinien się leczyć.

20.12.2016, 09:38

Protestują oderwani od koryta/PO,PSL,Nowoczesna i KOD/, chcieliby aby było jak było - niedoczekanie

20.12.2016, 00:28

protestują kolesie co boja sie, że ich przekręty ujrzą swiatło dzienne. Dlatego doszukuja sie mozliwosci dokonania przewrotu naszym kosztem..... jak zwykle!! Ludzie porównajcie dokonania władzy. co zrobili dla kraju ,dla nas poprzednicy a co robi obecny rzad. Zacznijcie myslec logicznie.

19.12.2016, 19:14

"Polska w protestach" ??? chyba dzielnica warszawy z max 2000 ludzi z mafi obywatelsko-zielonej wspartej nowoczesnymi podpaskami i kolegami komoruskiego i walęsy z wsi