Popek aresztowany w Złotych Tarasach? Kontrowersyjny raper ponownie wpadł w ręce "policji" [WIDEO]

Paweł Rak, kontrowersyjny muzyk został aresztowany w centrum handlowym Złote Tarasy. Tak przynajmniej wynika z wideo, które znajduje się w sieci. Dementujemy jednak informację o aresztowaniu Popka przez policję, śródmiejscy policjanci nie potwierdzają takiej akcji.

Wszystko odbyło się na oczach mediów i setek wiernych fanów artysty, którzy przybyli do Złotych Tarasów na otwarty trening przed sobotnią galą KSW 36 w Zielonej Górze. Podczas imprezy oficjalnie potwierdzono podpisanie kontraktu pomiędzy KSW i Popkiem oraz ogłoszono najbliższego rywala muzyka.

Tak wyglądało całe zamieszanie:

Okazało się, ze 3 grudnia na gali KSW 37 w Krakowie dojdzie do walki pomiędzy Popkiem i byłym mistrzem świata strongmanów Mariuszem Pudzianowskim. Panowie spojrzeli sobie głęboko w oczy, pozowali do zdjęć, a kiedy udzielali wywiadów, w Złotych Tarasach pojawiła się "uzbrojona jednostka policyjna".

Co widać na wideo, funkcjonariusze, a właściwie osoby przebrane za policję, ruszyły zdecydowanie w stronę Popka, który został aresztowany. Zatrzymany wyglądał na bardzo zaskoczonego, pytając jedynie "policjantów" "Panowie, ale o co chodzi".

Rozmawialiśmy w tej sprawie z policjantami ze Śródmieścia, którzy nic o takich działaniach nie wiedzą. - Nie wykluczamy, że była to inscenizacja - powiedzieli policjanci w rozmowie z naszemiasto.pl.

Zobacz też: KSW 37, Złote Tarasy. Popek i Pudzian twarzą w twarz przed wielką walką [ZDJĘCIA]

Wideo

red

Więcej na temat:

Komentarze

Liczba znaków do wpisania:  4000/4000

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

29.09.2016, 13:54

a co to jest ten czopek?

28.09.2016, 23:45

malo dziecioku widziales jeszcze... czasem jak nie maja czasu sie przebrac sa w adikach to raz dwa ruchy maja normalne plastikowe kajdanki??? nie wiedziales ze zaciski sa na wyposazeniu AT i policji? policja dementuje by nie siac paniki albo maja jeszcze kogos do wylapania z tego kręgu...

28.09.2016, 21:06

Pewnie to rodzaj zakamuflowanej reklamy.

27.09.2016, 21:12

Gang albanii ii iii i vs pudzian band zwala i bieda

27.09.2016, 09:59

A KARA BĘDZIE ZA ZATRZYMANIE RUCHU POLICJANTAMI I PODSZYWANIE SIĘ POD AT? Mam nadzieję, że prawdziwa Policja zajmie się tym.

27.09.2016, 09:43

Po 1) zaden antyterrorysta nie przyjdzie w adidasach po 2) na pierwszy rzut oka widac ze akcja nie jest profesjonalna ich ruchy i zachowanie dawaja wiele do rzyczenia po 3) czemu zakuwali popka w plastikowe kajdanki ? I po 4) policja dementuje jakoby brala by udzial w zatrzymaniu na zlotych tarasach. Wniosek jest jeden wszystko ustawione pod publike. Hajs sie zgadza wiec jest wszystko ok ;)

27.09.2016, 09:18

Pajac nie popek hahahaha

27.09.2016, 09:05

Co jest k.rwa, raz dwa trzy...?

27.09.2016, 08:59

A kto to jest Ta pipka czy pooka

27.09.2016, 07:09

A stara powinna cie utopić za ryj

27.09.2016, 03:09

Jedne wieśniaki zatrudnili innego wieśniaka i odstawili wiejską szopkę a wiara się jara wyjmując słomę z butów

26.09.2016, 23:25

Ej bo nie czaje ... Jak on sie zwie Chłopek... No tak Chłopek to i zawineli jak worek kartofli

26.09.2016, 20:59

XDXDXDXD
Powinni go jeszcze ukrzyżować za kaleczenie muzyki.

26.09.2016, 20:52

To ma byc polska policja to zwykle psy nie ludzie jak mogli popka aresztowac