sprzątanie świata

sprzątanie świata warszawa (© materiały prasowe)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Już w weekend wolontariusze w całej Polsce ruszą sprzątać lasy, plaże, rzeki, wsie i miasta. We wszystkich częściach kraju planowanych jest wiele akcji edukacyjnych, happeningów i pikników ekologicznych, a wszystko to w ramach finału 21. edycji największej ekologicznej akcji wolontariackiej w Polsce – Sprzątanie świata. Centralne wydarzenia finału kampanii odbędą się już w ten weekend w Warszawie.Źródło: Lifestyle Newseria

W ramach w akcji w Warszawie odbędzie się sprzątanie brzegów Wisły z Zarządem Mienia M. St. Warszawy i mieszkańcami stolicy.

Akcja wystartuje o godz. 12:00 w sobotę na plaży Poniatówka (przy moście Poniatowskiego, po praskiej stronie). Udział wezmą m.in. inicjatorka idei Sprzątania świata w Polsce Mira Stanisławska – Meysztowicz, Wiceprezydent m. st. Warszawy Michał Olszewski oraz Ambasadorowie Fundacji Nasza Ziemia: Ewelina Flinta, Grzegorz
Kasdepke i Andrzej Pągowski.

W niedzielę posprzątane zostaną podwodne glinianki w parku Moczydło na warszawskiej Woli, w godz.10-15.

Akcjazostała zorganizowana w partnerstwie z Grupą Eksplorującą Podwarszawskie Nurkowiska. Chętni do przyłączenia się do sprzątania zapraszani są od wejściu od ulicy Czorsztyńskiej.

Zobacz także: Imprezy sportowe i przemarsz utrudnią ruch drogowy

Szczegóły działań będą publikowane na bieżąco na stronach www.sprzatanieswiata-polska.pl oraz
www.naszaziemia.pl. oraz www.facebook.com/naszaziemia.

Zostaw e-mail, a my dostarczymy Ci najświeższych informacji


Czytaj także

    Komentarze (0)

    Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

    Zaloguj się / Zarejestruj się!

    Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!