Muzyka nie tylko łagodzi obyczaje, ale także łączy pokolenia. Udowadniają to Scott Bradlee & Postmodern Jukebox, którzy najnowsze przeboje wykonują w stylach charakterystycznych dla minionego stulecia. Już 18 marca w Stodole usłyszymy m.in. jazową aranżację „All about bass”.

„All about bass” w wykonaniu Postrmodern Jukebox obecnie ma na YouTube blisko 9,5 mln wyświetleń. Inne aranżacje także spotkały się z pozytywnym przyjęciem ze strony internautów. Sukces muzycy zawdzięczają nie tylko ciężkiej pracy i profesjonalizmowi, ale przede wszystkim dodaniu nowym utworom ducha elegancji lat 20. XX wieku.Cała ich twórczość to zdecydowanie udane eksperymenty m.in. z jazzem, swingiem i vintage. Niech potwierdzeniem tego będzie fakt, że najnowszy ich album Historical Misapporopriation z 2014 r. znalazł się na liście przebojów TOP 10 Billboard’s Jazz Albums.

Czytaj też: Organek zagra w lutym na Open Stage w Stodole

Artyści zdobyli popularność właśnie dzięki kanałowi na YouTubie. Jednak oprócz podojów internetu mają za sobą udaną trasą koncertową w Stanach Zjednoczonych. Teraz wyruszają do Europy z oryginalnymi aranżacjami m.in. Sweet Child o’ Mine zespołu Guns N’ Roses, We Can’t Stop Miley Cyrus w stylu doo woop czy Stay with me Sama Smitha w klimacie lat 40.

Bilety za 59 zł do kupienia w kasie klubu Stodoła, w Empiku lub na stronach eventim.pl lub livenation.pl

Czytaj też: Magnifficent Muttley wystąpi w Warszawie

Zostaw e-mail, a my dostarczymy Ci najświeższych informacji

Koncerty

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!