Dalekowschodnie sztuki walki, pokazy Tai Chi, kaligrafii, gry na bębnach, a także konkursy - to tylko część atrakcji, jakie czekać będą na zwiedzających IV Targi China Expo Poland 2014. Wydarzenie rozpocznie się 4 września w Centrum Targowo-Kongresowym MT Polska w Warszawie i potrwa 6 września. Wstęp bezpłatny!

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij


Na targi przyjadą przedsiębiorcy z różnych prowincji Chin w poszukiwaniu wśród polskich firm partnerów do biznesu. Na ponad 300 stoiskach zaprezentują rozmaite propozycje z zakresu wyposażenia gospodarstwa domowego, narzędzia, oświetlenie, a także tekstylia czy odzież. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny po dokonaniu rejestracji. Szczegóły na stronie internetowej

Po raz pierwszy w Polsce zorganizowany zostanie Polsko-Chiński Turniej GO, czyli starochińskiej gry planszowej, uznawanej za połączenie nauki, sportu i sztuki. Będzie on jednocześnie pełnił rolę eliminacji do tegorocznej Ligi Mistrzostw Polski w tej grze. Co więcej, w ramach atrakcji zaplanowano liczne konkursy, w jednym z nich do wygrania jest bilet lotniczy do Pekinu.

- China Expo Poland to impreza, która na trzy dni pozwala przenieść Chiny do Warszawy. Tutaj każdy zwiedzający na wyciągnięcie ręki ma bogate źródło informacji o Państwie Środka. Wiedzy o biznesie dostarczą eksperckie konferencje, a poprzez bezpośrednie rozmowy z dalekowschodnimi partnerami będzie można przekuć tę teorię w praktykę. Z kolei bogaty program różnorodnych atrakcji pomoże odkryć rozmaite tajniki kultury Chin – mówi Bartosz Sosnowski, prezes MT Polska, organizatora Targów China Expo Poland.

Kultura Orientu
Trzy dni targów stwarzają okazję, by bez konieczności dalekich podróży poznać kulturę i tradycje Chin. Na zwiedzających czekać będą liczne atrakcje, m.in. pokazy ceremonii parzenia herbaty, gry na bębnach, chińskiej kaligrafii, a także Tai Chi czy dalekowschodnich sztuk walki. Będzie można też poznać zasady Feng Shui zarówno w domu, jak i w biznesie oraz zgłębić zagadnienia pola magnetycznego człowieka, czyli aury. W programie są także pokazy magii w wykonaniu polskiego Copperfielda, live cooking z degustacją chińskich dań czy prezentacja konchowania i świecowania uszu wraz z masażem. W planach jest również spotkanie „Refleksoterapia twarzy”. O kwestiach związanych ze zdrowiem będzie można dowiedzieć się więcej na stoisku Beijing Tong Ren Tang, najstarszej na świecie firmy zajmującej się tradycyjną medycyną chińską, która została założona 345 lat temu przez nadwornego cesarskiego lekarza Yue Xianyang w Pekinie.


Zostaw e-mail, a my dostarczymy Ci najświeższych informacji


Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Czytaj także

    Komentarze (1)

    Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

    Zaloguj się / Zarejestruj się!