Zaułek przy boisku między szkołami: 50 Liceum Ogólnokształcącym i Zespołem Szkół Nr 14 (róg ulic Burdzińskiego i Szanajcy). Potrzeba stałej kontroli. Miejsce podziału złodziejskich łupów i stałego przebywania ...

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
Zaułek przy boisku między szkołami: 50 Liceum Ogólnokształcącym i Zespołem Szkół Nr 14 (róg ulic Burdzińskiego i Szanajcy). Potrzeba stałej kontroli. Miejsce podziału złodziejskich łupów i stałego przebywania przestępców - na boisku spożywany jest alkohol i narkotyki (w związku z tym musi być ono każdorazowo sprzątane przed wykorzystaniem go do zajęć).

Komentarze (1)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

libert (gość)

Ulica 11Listopada 22-Całonocne zakłócanie ciszy i spokoju.Agresywna młodzież pod wpływem alkoholu i dopalaczy z pobliskiego sklepu z dopalaczami rozwalająca samochody przystanki i śmietniki ,awantury tłuczenie i rzucanie butelkami ,kradzieże ,bójki,uprawianie sexu w parku i załatwianie potrzeb na chodniku,dilerzy narkotyków w klubie.