Mama, siostra, ukochana, a może najlepsza przyjaciółka? Powodów do obdarowania pań jest mnóstwo! Święto wszystkich kobiet zbliża się wielkimi krokami. Wybranie prezentu to dla wielu panów nie lada wyzwanie. Mamy dla Was propozycje upominków, którymi możecie obdarować bliskie Waszemu sercu kobiety - dziewczyny, żony, matki, córki. Do dzieła!

Czytaj także

  Komentarze (3)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  adam (gość)

  Ja swojej żonie kupiłem karnet do Studio-spa i jest zachwycona. To taki prezent z którego chyba każda kobieta będzie zadowolona, bo która nie lubi zabiegów upiększających i releksacyjnych?

  Bożenka (gość)

  Prezentownik bez czekoladek i herbaty? Ja myślę, ze niektórzychcą dawąc i lubią malutkie upominki. Ulubione herbata i kubek, jakie kolekcje herbat, coś sentymentalnego. Dużo firm robi teraz zestawy np. z teekanne moze kupić pięknie opakowanie prezentowy z róznymi smakami, czasem są zestawi z puszkmai, zaparzaczami, fajne jak dla mnie.