Farben Lehre

Farben Lehre już 12 października zagra w Hybrydach (© Polskapresse)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

12 października fani Farben Lehre, The Analogs i Offensywy muszą stawić się w Hrybrydach. O godzinie 18 startuje Projekt Punk. Bilety na koncert już są w sprzedaży.

Farben Lehre powstało we wrześniu 1986 roku. Od tamtego czasu grupa wydała 9 płyt studyjnych: "Bez pokory", "My maszyny", "Insekty", "Zdrada", "Atomowe zabawki", "Pozytywka", "Farbenheit", "Snukraina", "Ferajna", koncertowa "Samo życie", dwa dvd: "Przystanek Woodstock 2006", "Punky Reggae live 2008" oraz liczne kompilacje. Zespół dużo koncertuje. Energia, która płytnie ze sceny podczas ich występów na pewno wam się udzieli."Warszawa da się lubić" - wygraj egzemplarz albumu z Warszawą w roli głównej! [KONKURS]

Ciekawie zapowiada się także występ Offensywy. Młody zespół przyjedzie do nas prosto ze Szczecina i zaprezentuje muzykę z pogranicza Punk & SKA. Grupa powstała w 2006 roku, początkowo pod szyldem No Future. Od 2012 roku występuje już jako Offensywa. Na scenie zobaczymy Krzysztofa Borkowskiego (gitara, śpiew), Przemka Borkowskiego (bas, śpiew, teksty). Na perkusji zagra Marcin Trybuchowski. Ze Szczecina przyjadą także The Analogs. Ich występ będzie solidną dawką punk rocka.

Bilety na październikowy koncert już są w sprzedaży. Za wejściówki trzeba zapłacić 35 i 40 złotych. Szukajcie ich za pośrednictwem internetu.


Czytaj także

    Komentarze (0)

    Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

    Zaloguj się / Zarejestruj się!

    Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!