Protest studentów, Warszawa. Wielka manifestacja w styczniu

STULZaktualizowano 
Zdjęcia z protestu z 15 maja 2015 FOT. SZYMON STARNAWSKI
W związku ostatnimi wydarzeniami w Polsce studenci także postanowili przyłączyć się do protestów i organizują swoją manifestację. Protest studentów w Warszawie ma odbyć się 25 stycznia 2017. Takie zgromadzenia tego dnia odbędą się też w innych miastach.

- W związku z obecną sytuacją w naszym państwie nie możemy dłużej pozostawać biernymi obserwatorkami i obserwatorami. Dlatego organizujemy protest studentek i studentów w stolicy. Wyjdziemy na ulicę i pokażemy, że zależy nam na tym, w jakim kraju będziemy żyć po skończeniu nauki - czytamy w opisie wydarzenia.
Protest studentów w Warszawie ma rozpocząć się 25 stycznia przy pomniku Mikołaja Kopernika na Krakowskim Przedmieściu o godz. 16:30.

Zgromadzenie zostało już zgłoszone władzom miasta. Organizatorzy przewidują udział ok. 1000 osób. Na oficjalnym wydarzeniu, które znajdziecie TUTAJ, zamieszczono 14 postulatów stawianych przez studentów.

Organizatorzy podkreślają, że to inicjatywa oddolna niezwiązana z żadną partią polityczną. Wydarzenie nie będzie też posiadało żadnego logo ze względu na różnorodność osób, które wezmą w nim udział.

Protesty odbędą się też w: Łodzi, Krakowie, Opolu, Szczecinie, Katowicach, Lublinie, Poznaniu, Wrocławiu, Gdańsku, a nawet w Brukseli.


Zobaczcie też: [ Perfumy "Warszawa". Powstał zapach, który ma kojarzyć się z naszym miastem [ZDJĘCIA, WIDEO]

](http://warszawa.naszemiasto.pl/artykul/perfumy-warszawa-powstal-zapach-ktory-ma-kojarzyc-sie-z,3944282,artgal,t,id,tm.html)

Wideo

Więcej na temat:

Komentarze

Liczba znaków do wpisania:  4000/4000

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

2017.01.25 09:34:50

Koderasci z wydzialow gender beda wlaczyc o lepsza przyszlosc dla zbokow

2017.01.01 01:19:31

resortowe wnuki do boju za wolność naszą i dziadków sb-ków

2016.12.30 14:36:36

KIM SĄ I GDZIE PRACOWALI wasi dziadkowie??? Konkretne zarzuty wobec legalnego rządu RP---bo na razie to PUSTOSŁOWIE żenujące u ...studentów ,więc ludzi ....POTRAFIĄCYCH MYŚLEĆ!

2016.12.30 13:45:43

haha studencka brać, nazywajcie rzeczy po imieniu, nie stanowicie reprezentacji młodzieży polskiej a jedynie zindoktrynowaną i zblazowaną grupę pragnąca wszelakich przywilejów jak np palenie trawki i swobody seksualne. Rok temu młodzież pokazała na kogo głosuje tvn24.pl/wiadomosci-z-kraju,3/wybory-jak-glosowali-mlodzi-a-inni-wyborcy,589048.html - a poczytajcie sobie przy okazji komentarze pod swoim adresem na tej stronie TVN24 :)))

2016.12.29 18:22:20

Czy chodzi o prawo kobiet do zabijania swoich dzieci? Łukaszu Sakowski, czy osoba, która zabije Twoje dziecko jeszcze będzie kobietą???

2016.12.28 02:20:16

Niestety pokazuje to jaki poziom intelektualny reprezentują polscy studenci i ile warte są osoby z tytułem mgr. Mniej niż zero.

2016.12.27 18:25:34

Zalinkowaliście na końcu fejkowe wydarzenia. Oba nie są naszego autorstwa i oba ukradły nasze grafiki-loga. Prawdziwe wydarzenie tutaj: https://web.facebook.com/events/387653964901006/, a tu oficjalny fanpage: https://web.facebook.com/ogolnopolskiproteststudentow/

2016.12.27 18:16:51

Jak podkreślają - nie reprezentują żadnej partii. I kogo chcecie nabrać.

2016.12.27 17:45:04

TO ma byc studencki kod bis?pokojowy ? tak jak marzec 68?nie picujcie pseldo studenci.