Przecina turystom kijki do “selfie”. Wandal czy bohater? [WIDEO]

Nowojorski youtuber postanowił rozprawić się z denerwującą modą za pomocą obcęgów. Przesadził?

Buddy Bolton to youtuber, który postanowił walczyć z denerwującą modą korzystania z kijków do “selfie” przez turystów. Wybrał jednak dość radykalne metody walki z tą modą. Na nagranym przez niego filmie widać jak Buddy podbiega do nieświadomych przechodniów i przecina ich selfie stick obcęgami.

Film podzielił Internautów. Dla wielu takie metody to przekroczenie pewnej granicy. Dla innych, to jedyny sposób na pokazanie turystom jak bardzo denerwujące są tego rodzaju gadżety. Jeszcze inni widzą w tym tak zwaną "ustawkę" , twierdząc, że zaatakowane osoby po prostu odegrały wcześniej przydzielone im role.

Wideo

red.

Więcej na temat:

Komentarze

Liczba znaków do wpisania:  4000/4000

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

07.09.2016, 19:26

ICH SPRAWA JAK WYGLĄDAJĄ !!!!

07.09.2016, 14:43

Kto zapłaci za uszkodzone telefony

07.09.2016, 12:41

Co za news :P i niszczy cudzą własność - showmen nie bohater, prawdziwi bohaterowie tutaj http://bohaterowiecodziennosci.wordpress.com/

07.09.2016, 09:01

...a kim ty jesteś że nazywasz ludzi "debilami"??? Trochę kultury w ocenianiu innych!

07.09.2016, 08:58

Wymagasz rzetelności od tych "pismaków" i jeszcze znajomości nazw narzędzi? Ci osobnicy znają się "na wszystkim" czyli mówiąc dokładnie NA NICZYM.Ważne że kasa im leci za ich wypociny.

07.09.2016, 07:37

Chciałbym by spróbował przeciąć mój kijek do selfie, myślę, że natychmiast mocno by tego pożałował.

07.09.2016, 07:10

Obcęgi???
Gdzie na tym filmie występują obcęgi, marna redaktorzyno ?
Odrobinę rzetelności...

07.09.2016, 00:27

Może i ta moda na selfie jest głupia ale ten pan niszczy cudzą własność. Nie tylko kijki ale też aparaty lub telefony mogły ulec uszkodzeniu. Jeśli to nie ustawka, to ciekawe czy zapłaci ich właścicielom za straty. Niektóre smartfony są drogie, a aparatach już nie wspomnę...

06.09.2016, 22:22

I dobrze :D ludzie czy wy nie wiecie,ze wygladacie jak debile z tymi kijkami?