Fundacja Wybieram Zdrowie oraz Pure Jatomi zapraszają na inspirujące przedsięwzięcie yogowe. Będzie to pierwsza taka w Warszawie i największa otwarta lekcja yogi w przestrzeni miejskiej w ramach której znajdą się m.in. sesje: lyengarowskie, ashtangowe czy vinyasowe. A wszystko to w Zielonym Jazdowie.

Udział w I Warszawskim Festiwalu Jogi jest bezpłatny. Wystarczy zarejestrować się drogą mailową (kontakt@fundacjawybieramzdrowie.pl) i w niedzielę, wraz ze matą, pojawić się w Zielonym Jazdowie.

- Zapraszamy wszystkich chętnych zarówno już ćwiczących jak i tych, którzy jeszcze nie zetknęli się z yogą - mówi Agnieszka Wójcik, prezes fundacji Wybieram Zdrowie.

Podczas ćwiczeń będzie można porozmawiać z instruktorami, poznać podstawowe i nowe ćwiczenia, zaczęrpnąć wiedzy na temat tego sportu.

Co na nas czeka w Zielonym Jazdowie? Oto plan wydarzenia:

10.00 - rejestracja uczestników
11:00 - 11:50 start Festiwalu; lekcja Core Vinyasa (prowadząca Justyna Matulka)
12:00 - 12:50 Joga wg Iyengara (prowadząca Magdalena Brożyna)
13:00 - 13:50 Vinyasa Flow (prowadząca: Ewa Moroch)
14:00 - 14:30 zakończenie Festiwalu (losowanie nagród wśród uczestników, którzy wcześniej się zarejestrowali internetowo i potwierdzili rejestrację w stanowisku rejestracyjnym w dniu Festiwalu).

Zobacz także: Charytatywny Bieg Serca już w ten weekend

Festiwal Jogi odbędzie się w Zielonym Jazdowie (tereny zielone przed Centrum Sztuki Współczesnej w Warszawie).

Zostaw e-mail, a my dostarczymy Ci najświeższych informacji

Czytaj także

    Komentarze (0)

    Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

    Zaloguj się / Zarejestruj się!

    Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!