Już w środę 28 maja o godz. 19.00 w kinie Luna kolejne spotkanie z cyklu Kobiece Salony Filmowe – oczywiście przeznaczone wyłącznie dla Pań. Bilety w cenie 30,00 zł do nabycia w kasach kina LUNA , tel.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
Już w środę 28 maja o godz. 19.00 w kinie Luna kolejne spotkanie z cyklu Kobiece Salony Filmowe – oczywiście przeznaczone wyłącznie dla Pań.
Bilety w cenie 30,00 zł do nabycia w kasach kina LUNA , tel.: 22 621-78-28

W ramach spotkania odbędzie się przedpremierowa projekcja wyjątkowego filmu „SATURNO CONTRO. POD DOBRĄ GWIAZDĄ”


Reżyseria: Ferzan Ozpetek
Scenariusz: Ferzan Ozpetek , Gianni Romoli
wyk: Pierfrancesco Favino, Margherita Buy, Stefano Accorsi, Ambra Angiolini, Luca Argentero, Luigi Diberti, Ennio Fantastichini, Isabella Ferrari, Lunetta Savino, Filippo Timi

O filmie:
Kilkoro przyjaciół spotyka się regularnie od lat, tworząc grupę, której nie zmienił upływający czas, ani koleje losu. Jednak każdy z nich zmaga się ze swoimi problemami, lękami i marzeniami. Każdy z nich ma swój sekret. Dopiero w obliczu tragedii uzmysławiają sobie jak bardzo każdy z nich boi się samotności, jak ważna w życiu jest bliskość drugiego człowieka, jak wiele znaczą przyjaźń i miłość. Reżyserowi po raz kolejny udało się opowiedzieć historię o ludziach odnajdujących siłę w codziennych drobiazgach i odkrywających siebie na nowo każdego dnia.
(materiały dystrybutora: Spinka)

A po projekcji

Czeka na Panie bankiet oraz wino i świeże soki Cymes oraz tradycyjnie już losowanie atrakcyjnych nagród rzeczowych od naszych partnerów i oczywiście miłe spotkanie we włoskich klimatach, które poprowadzi Beata Jewiarz (Karuzela z Gwiazdami – Złote Przeboje).

Na kolejną część spotkania zapraszamy do klubu DEKADA, który ma dla Pań nową wyjątkowo atrakcyjną propozycję:

WYJĄTKOWO KOBIECE ŚRODY W KLUBIE DEKADA czyli „DEKADA W SZPILKACH”!

Inauguracja cyklu właśnie 28 maja - w dniu 40 urodzin KYLIE MINOGUE
Pięciotygodniową inaugurację cyklu uświetni multimedialny wernisaż grafiki autorstwa Jacka Chmielewskiego Pt."Królowe Popu"
Zagrają DJ Alexander Vargazz & DJ Lenarcik. Na żywo gwiazdorskie hity wykonają muzycy formacji CITY LIGHTS

Zapewniamy:
• kobiece menu
• losowanie biletów na koncert Kylie w Londynie
• miejsce na damskie spotkanie
• wstęp wolny dla PańPartnerzy medialni cyklu: Twój Styl, TVP2, Dziennik Polska, Radio Złote Przeboje i Roxy FM, Wirtualna Polska, Filmweb, Nasze Miasto, AMS.

Sponsor cyklu w Warszawie: Bank Millennium
Partnerzy cyklu: Laboratorium Kosmetyczne Dr Irena Eris, Saponaria, Menbur, Tucano, W. Kruk S.A., Pijalnie Czekolady Wedel, Wyborowa S.A, Victoria Cymes, Dekada
Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!