(© Bartek Kosiński/POLSKA)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Od soboty 7 listopada do niedzieli 15 listopada do pętli Żerań FSO nie dojedzie żaden tramwaj. Powód? Remont Trasy Toruńskiej. Między rondem Starzyńskiego a zamkniętą pętlą będą kursowały autobusy zastępcze.

W czasie remontu tramwaje linii 16, 18, 22, które normalnie dojeżdżają do Żerania, pojadą innymi trasami. Szesnastka pojedzie z Woronicza ulicami: Wołoską, Rakowiecką, al. Niepodległości, al. Jana Pawła II, Słomińskiego, mostem Gdańskim, Jagiellońską, Ratuszową, Targową i Kijowską do Dworca Wschodniego. Linia 18 od Służewca pojedzie przez Marynarską, Wołoską, Woronicza, Puławską, Marszałkowską, pl. Bankowy, Andersa, Międzyparkową, Słomińskiego, most Gdański, Starzyńskiego, Odrowąża, Budowlaną, Rembielińską i Annopol do Żerania Wschodniego.

Zmianie ulegnie także trasa tramwaju 22. Z Piasków dojedzie on jedynie do pętli tramwajowej przy ogrodzie zoologicznym - Ratuszowa Zoo.

Zawieszone zostaną skrócone kursy linii 25 (trasa: Dw. Wileński - pl. Narutowicza).

W związku z remontem Trasy Toruńskiej uruchomiona zostanie także autobusowa linia zastępcza Z-2 na trasie Żerań FSO - Jagiellońska - św. Cyryla i Metodego - Targowa - al. Solidarności - Dw. Wileński - al. Solidarności - Jagiellońska - Żerań FSO. Linia autobusowa 516 pojedzie dodatkowo z Żerania do placu Hallera. W poniedziałek 16 listopada wszystko ma wrócić do normy.

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!