Przystanek Woodstock 2017 bawimy się razem z Wami! Zobaczcie zdjęcia ze środy! [GALERIA]

red

Przystanek Woodstock 2017. Najpiękniejszy festiwal świata rozpoczyna się w czwartek 3 sierpnia o godz. 15, ale już w środę na polu namiotowym pojawiły się tysiące kolorowych osób. Nasz fotograf szukał kolorowych, przebranych osób. Oto galeria z wyprawy na woodstockowe pole namiotowe. Każdego dnia będziemy dodawać kolejne zdjęcia uczestników festiwalu. Czekamy na Was również w naszym redakcyjnym namiocie, który znajduje się na ASP w strefie NGO. Kliknij w zdjęcie, aby przejść do galerii.

Wideo

polecane: "Bez Ściemy" o filmach akcji

Więcej na temat:

Komentarze

Liczba znaków do wpisania:  4000/4000

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

06.08.2017, 16:44

Żal mi tych ludzi z tego pokolenia co na woodstocku

05.08.2017, 23:34

Verlagsgruppe Passau GmbH - niemiecki właściciel między innymi Naszego Miasta.

05.08.2017, 22:34

A łąpki w górę i w dół znów działają wybiórczo ! Może SM coś na ten temat powie, czyja to jest sprawka?

05.08.2017, 21:38

pedofilów z kościołów zlikwidować !

05.08.2017, 21:35

no nie napiszą ,bo to tajemnica tz poliszynela .Obciągary i korwiszony sa wszędzie ,tak samo jak wśród księży pedofile ,tak samo na pielgrzymkach z ochotą się rozgrzeszją

05.08.2017, 21:34

Mój syn już wraca. Okradli go
Na policji była długa kolejka takich jak on.

05.08.2017, 19:28

Poróbstwo i ruja.

05.08.2017, 18:16

Zawsze możesz wybrać się na pielgrzymkę na Jasną Górę i sprawdzić, a potem nam zameldować co się tam dzieje. Twoja niezależna o tym nie napisze.

05.08.2017, 17:45

a podobno twoja stara też się tam z nimi gziła

05.08.2017, 17:17

Zlot ćpunów , złodzieji i zboczeńców

05.08.2017, 15:38

Przegladajac te zdjecia widac ze od 70 lat nie bylo wojny

05.08.2017, 12:39

No to teraz jak masz możliwość ,to przedstaw statystykę z dyskotek,klubów i pubów ,domówek i wszędzie tam ,gdzie bawi się młodzież.
Weź również pod uwagę ilość osób i procentowy udział w rodzajach przestępstw,wykroczeń ,narkotykach i oczywiście gwałtów .Co do naganności takich zachowań to oczywiście wielki sprzeciw i potępienie z mojej strony ! Chcesz uświadamiać ludzi ? to rób to uczciwie i mierz wszystkich jednakową miarą .Widać od razu ,że jesteś przeciwko Owsiakowi ,najpewniej z pobudek politycznych .Poszukaj jeszcze i wstaw linki jak zachowywała się ostatnio elita polskich patriotów z pod znaku ''heil '' Ich pseudo kultura ,wyzwiska i obrażanie innych ludzi urąga wszelkim standardom .Nie znajdziesz takich linków ?

05.08.2017, 12:00

Zlikwidować ten pseudo festiwal dla dewiantów !!!!!!!!!

05.08.2017, 11:56

Co roku bywamem wraz synem, córką, zięciem i chłopakiem mojego syna na Przystanku Woodstock. Tyle pozytywnej energii nie "zatankowałem" od dawna. Pozdrawiam wszystkich uczestników i organizatorów z panem profesorem Owsiakiem na czele! Olejcie wszystkich zmierzwionych mentalnie smutasów i róbcie swoje!!..Szkoda, że to Polański a nie Trynkiewicz dokonał otwarcia przystanku.
------------------------------------------------------------------------------------------------
Poje....ny tatuś, to i poje....ne dzieci, tak bywa, smutne, ale prawdziwe. Nie ma co się chwalić, że masz syna pedałka. Tarzajcie się tam w błocie do woli, róbta co chceta, możecie nawet nie wracać, jak tam tak fajnie!
Ja mam nadzieję, że to jest ostatnie badziewie i więcej Owsiakowi nie pozwolą na organizację i że wreszcie go rozliczą i te jego fundacyjki oraz całą rodzinkę tych cwaniaków, niby dobroczyńców. Na nich dzieci zbierają pieniądze, a nie oni na dzieci czy sprzęt. Owsiak przegrał sprawy w sądzie. W internecie jest do poczytania.

04.08.2017, 17:48

No patrz i ekstra dywizje czerwonego patrolu nie pomogły :)

04.08.2017, 14:42

82 przestępstwa i 170 wykroczeń odnotowano na tegorocznym przystanku Woodstock. Policja zatrzymała już 60 osób. Do tej pory zgłoszono również ciężkie pobicie i gwałt. Więcej informacji pod linkiem: http://niezalezna.pl/200202-narkotyki-brutalne-pobicie-a-nawet-gwalt-a-to-pierwszy-dzien-przystanku-woodstock

04.08.2017, 14:00

Róbta co chceta !!!! Dzięki temu wzrośnie leewacki przyrost naturalny. OLA !!! OLA !!!! Wypijmy wię z tej okazji jabola !

04.08.2017, 11:00

Co roku bywamem wraz synem, córką, zięciem i chłopakiem mojego syna na Przystanku Woodstock. Tyle pozytywnej energii nie "zatankowałem" od dawna. Pozdrawiam wszystkich uczestników i organizatorów z panem profesorem Owsiakiem na czele! Olejcie wszystkich zmierzwionych mentalnie smutasów i róbcie swoje!!..Szkoda, że to Polański a nie Trynkiewicz dokonał otwarcia przystanku.

04.08.2017, 10:17

mad maxy

04.08.2017, 10:14

daj zeta na peta

04.08.2017, 10:13

uczestnicy woodstocku w błocie - to najlepsza ilustracja położenia PO

04.08.2017, 10:06

A juz myslalam, ze w Gdyni zorganizowano wspolne ogladanie Woodstocku online... Szkoda, ze nie.

04.08.2017, 08:16

"najpiękniejszy festiwal świata" - komuś w redakcji nieźle odbiło ;) no ale widać jakoś trzeba piać peany na to divadlo owsiaka, bo samo się nie obroni...

04.08.2017, 06:58

niech żyje Juras, niech żyje towarzysz schchetina agitujacy na niepolitycznym zlocie mlodzież że im internet zabioro i prąd wyłącza ten kaczor. dalej towarzyrze z pelo niech zyje niech zyje tow. tusek niech zyje

03.08.2017, 18:41

Totalna głupota.