Każdy miłośnik psów powinien stawić się w najbliższy weekend na Bielanach. W lesie Młociny, przy ul. Papirusów (wjazd od ul. Pułkowej) odbędą się 20. Wyścigi Psich Zaprzęgów Jesień 2009. Zwierzaki startujące rano zostaną poddane kontroli weterynaryjnej. O godz. 10.30 powinny być już gotowe do startu: kolejne zaprzęgi będą ruszać co dwie minuty. W zależności od klasy, do przebiegnięcia będą miały od 2 do 4,5 kilometra.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
Na dystansie około stu metrów rywalizować ze sobą będą również osoby niepełnosprawne. W pierwszy dzień ich start poprowadzi Ludwik Dorn.

Uczestników wyścigów czekają takie atrakcje jak ceremonia indiańska, pokazy jazdy ułańskiej i ognisko. Specjalnie dla dzieci zaplanowano konkursy rysunkowe oraz malowanie buzi. Ponadto uczniowie ZSS z ul. Elektoralnej zaprezentują 10-minutowy spektakl "Chory kotek".

Organizatorzy imprezy zapraszają także do Indiańskiej Wioski z kiermaszem indiańskich rękodzieł i stoiska Fundacji Międzynarodowy Ruch na rzecz Zwierząt Viva!, na których wolontariusze zaprezentują psy czekające na adopcję.

Wiadomości Warszawa, Wydarzenia Warszawa

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!