Każdy miłośnik psów powinien stawić się w najbliższy weekend na Bielanach. W lesie Młociny, przy ul. Papirusów (wjazd od ul. Pułkowej) odbędą się 20. Wyścigi Psich Zaprzęgów Jesień 2009. Zwierzaki startujące rano zostaną poddane kontroli weterynaryjnej. O godz. 10.30 powinny być już gotowe do startu: kolejne zaprzęgi będą ruszać co dwie minuty. W zależności od klasy, do przebiegnięcia będą miały od 2 do 4,5 kilometra.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
Na dystansie około stu metrów rywalizować ze sobą będą również osoby niepełnosprawne. W pierwszy dzień ich start poprowadzi Ludwik Dorn.

Uczestników wyścigów czekają takie atrakcje jak ceremonia indiańska, pokazy jazdy ułańskiej i ognisko. Specjalnie dla dzieci zaplanowano konkursy rysunkowe oraz malowanie buzi. Ponadto uczniowie ZSS z ul. Elektoralnej zaprezentują 10-minutowy spektakl "Chory kotek".

Organizatorzy imprezy zapraszają także do Indiańskiej Wioski z kiermaszem indiańskich rękodzieł i stoiska Fundacji Międzynarodowy Ruch na rzecz Zwierząt Viva!, na których wolontariusze zaprezentują psy czekające na adopcję.

Czytaj także

    Komentarze (0)

    Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

    Zaloguj się / Zarejestruj się!

    Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!