Na Muranowie, w okolicach Ogrodu Krasińskich, powstał miejski wybieg dla psów. Na wyznaczonym i ogrodzonym terenie właściciele mogą bawić się ze swoimi psami bez obaw o ich bezpieczeństwo.Jest to pierwszy taki wybieg, który powstał w Warszawie z inicjatywy władz. Bardzo chwalą go sobie właściciele psów, którzy odwiedzili plac zabaw wraz ze swoimi pupilami.
- Chyba wszyscy właściciele psów się cieszą, że coś takiego powstało. Mam nadzieję, że będzie takich miejsc jak najwięcej, nie tylko w Warszawie, ale też w innych miastach - mówi właścicielka suczki o imieniu Aga - Przez jakiś czas mieszkałam w Szwecji i mam porównanie. Cieszę się, że u nas też otwierane są takie wybiegi

Czytaj też: AdgarFit - wyjatkowa strefa sportu i rekreacji na Ochocie

Na wyposażenie psiego parku składają się metalowe słupki, między którymi psy mogą biegać, a także pnie drzew i kłody, przez które mogą skakać. Na terenie wybiegu znajdują się też zadaszone ławki dla właścicieli psiaków.
- Miejsce jest bardzo przytulne, ale dodałabym jeszcze więcej atrakcji i dla psów, i też dla nas, na przykład jakiś kącik kawiarniany - wymienia mieszkanka Warszawy
Z powstania takiego wybiegu zadowoleni są też inni psiarze. Podoba im się, że wreszcie legalnie i bez obaw o bezpieczeństwo swoich czworonożnych przyjaciół, mogą spuścić ich ze smyczy. Również po zwierzakach było widac, że przebywanie na wybiegu przysparza im sporo frajdy. Suczka Aga z radością biegała między słupkami i skakała po drzewach.

Wybieg znajduje się na Muranowie, na tyłach Arsenału, w parku na przeciwko Ogrodu Krasińskich. Prawdopodobnie powstanie więcej takich miejsc. Pozostaje jedynie zapytać, dlaczego tak późno?

Zostaw e-mail, a my dostarczymy Ci najświeższych informacji

Czytaj także

    Komentarze (0)

    Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

    Zaloguj się / Zarejestruj się!

    Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!