PZU Półmaraton Warszawski 2016. Wygraj pakiet startowy! [ROZWIĄZANY]

MSZaktualizowano 
PZU Półmaraton Warszawski 2016. Wygraj pakiet startowy! [KONKURS] archiwum
11. edycja PZU Półmaratonu Warszawskiego wystartuje w tym roku z jednej z najbardziej rozpoznawalnych i prestiżowych lokalizacji stolicy: Placu Trzech Krzyży. Bieg odbędzie się 3 kwietnia. Przygotowaliśmy dla Was konkurs, w którym rozdajemy pakiety startowe na tę imprezę! Wystarczy odpowiedzieć na jedno pytanie.

KONKURS ZOSTAŁ ROZWIĄZANY, PROSZĘ SPRAWDZIĆ SKRZYNKI MAILOWE. :)

Sprawdź nową trasę biegu: PZU Półmaraton Warszawski 2016. Znamy nową trasę biegu [MAPA]

Tradycyjnie bieg skupiać się będzie na najpiękniejszych oraz historycznych punktach Warszawy, czego ukoronowaniem jest tegoroczna lokalizacja startu i mety na łączącym Trakt Królewski Placu Trzech Krzyży. W przebiegu trasy pojawią się również nawiązania do zeszłorocznej edycji PZU Maratonu Warszawskiego – przeprawa na drugą stronę Wisły, bieg mostami Gdańskim, Świętokrzyskim oraz 8 km odcinek wiodący m.in. przez starą Pragę.

Chcesz też wziąć udział w jednej z najważniejszych imprez biegowych w Polsce?

PZU Półmaraton Warszawski 2016. Wygraj pakiet startowy! [KONKURS]

Co zrobić, aby zdobyć pakiet?

1. zarejestrować się w naszym serwisie podając swoje imię i nazwisko (tylko do wiadomości redakcji)

2. Odpowiedzieć w komentarzu pod tym tekstem na pytanie:

Dlaczego to właśnie do Ciebie powinien trafić pakiet startowy na PZU Półmaraton Warszawski?

UWAGA: Do biegu zostanie zarejestrowana osoba, z którego konta został wystawiony komentarz. Nie ma możliwości zgłaszania innych osób!

Pakiet startowy otrzyma autor najciekawszej i najbardziej oryginalnych odpowiedzi. Na Wasze zgłoszenia czekamy do 24 marca (czwartek) do godz. 23:59.

Zgłoszenia osób niezalogowanych oraz nie mających wypełnionego w całości profilu nie będą rozpatrywane.

Zapoznaj się z regulaminem konkursów w serwisie warszawa.naszemiasto.pl Kliknij tutaj!


Zobaczcie też: [Serwis Koncerty w Polsce: zapowiedzi, fotorelacje, wywiady z artystami, bilety na koncerty

](http://warszawa.naszemiasto.pl/rozrywka/koncerty-w-polsce/)


Jeśli jesteś zainteresowany patronatem naszemiasto.pl – napisz pod adres patronaty@naszemiasto.pl
Jeśli chciałbyś zrobić projekt niestandardowy z naszemiasto.pl – napisz pod adres projektyspecjalne@naszemiasto.pl


Wideo

Więcej na temat:

Komentarze

Liczba znaków do wpisania:  4000/4000

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

2016.04.06 17:04:30

Dft

2016.03.25 20:51:09

czy da sie jakos sprawdzic kto wygral poniewaz niewiem czy dostalam meila czy nie byc moze nawet go dzis niechcacy skasowalam

2016.03.24 23:38:44

Wyznaję zasadę: „Albo przeżyjesz życie na 100%, albo jesteś przegrany”. Jestem typem człowieka, który nie potrafi usiedzieć długo w jednym miejscu, nie licząc oczywiście czasu jaki spędzam za biurkiem w pracy ;) Ale właśnie aktywność fizyczna stanowi odreagowanie i remedium na to „zasiedzenie”. Bo zabiegany człowiek to człowiek szczęśliwy, jakkolwiek paradoksalnie to mogło zabrzmieć. Z racji tego, że nie należę do ludzi, którzy mają równo pod sufitem to notorycznie zdarza mi się robić rzeczy zakrawające na szaleństwo. Ostatnią z moich odjechanych decyzji jest zapisanie się na supermaraton na dystansie 100km po Górach Świętokrzyskich o wdzięcznej nazwie „Twardziel Świętokrzyski”, mimo że nie mam za sobą nawet jednego maratonu! Bo przecież kto zasługuje na miano twardziela jak nie ja, piszę te słowa chociaż sam do końca w nie nie wierzę ;) . Ale klamka zapadła i muszę ostro trenować aby nie zawieść samego siebie. PZU Półmaraton Warszawski to biegowe święto, które warto byłoby zaliczyć i zarazem odskocznia od rutynowych treningów jakie stanowią moją codzienność. Zegar tyka i do ostatniego kwietnia pozostało mało czasu, a ja wierzę że w podsumowaniu na koniec bieżącego roku z dumą będę wspominał doskonałe emocje i wyniki jakie osiągnę na PZU Półmaratonie Warszawskim i w Twardzielu Świętokrzyskim. Wiem, że pozytywnym nastawieniem i odrobiną fioła wiele można zdziałać, „bo tylko wariaci są coś warci”.

2016.03.24 22:48:31

PÓŁMARATON

Pakiet marzy mi się na połówkę.

Ów pakiecik jest mą szansą na życiówkę.

Ładnie więc proszę,

Moi mili,

Abyście moje marzenie spełnili.

Razy kilka już biegłam z Wami.

Ach! Wciąż się rozkoszuję wspomnieniami.

Tradycji niech więc stanie się zadość,

Obym znów poczuła tę niezwykłą radość.

Na starcie i mecie spotkajmy się! :)

2016.03.24 22:39:01

Moją przygodę z bieganiem rozpocząłem niewiele ponad rok temu. Na początku były to samodzielne treningi na uliczkach osiedlowych. Biegałem z pasją, entuzjazmem i radością. Pierwszy raz wystartowałem na zawodach w maju zeszłego roku. Był to Bieg Wegański. Jako wieloletni wegetarianin udział w tym biegu był szczególnym wyzwaniem. Przebiegnąć 5 kilometrów wśród prawdziwych biegaczy. Poza tym to promocja zdrowego trybu życia. Zapisałem się i przystąpiłem do biegu. Udało się!



Kolejnym wyzwaniem był Bieg Sobótkowy w Brwinowie na10 kilometrów. Tym razem też osiągnąłem zadowalający mnie wynik.



Od tamtego czasu uczestniczyłem w wielu biegach. Dotychczas nie przekroczyłem dystansu 10 kilometrów. Czas przełamać tę barierę.



PZU Półmaraton Warszawski jest dla mnie kolejnym wyzwaniem. Jeśli wygram pakiet startowy, to po raz pierwszy stanę wśród tych, którzy biegają na dalsze dystanse, niż moje dotychczasowe. Udowodnię samemu sobie oraz innym, że stać mnie na więcej i jestem w stanie zrealizować moje marzenie, jakim jest pokonanie dystansu 21 kilometrów.



Do zobaczenia na Półmaratonie :)

2016.03.24 22:04:26

Jestem Michał - młody student

Grosz do grosza składam z trudem.

Mam za sobą już trzy "połówki",

Lecz na "Warszawską" brakuje gotówki.



Biegam dla zdrowia i rekreacji

Szosą, chodnikiem no i po trawie.

Formę szlifuję, ambitnie marzę,

Aby życiówkę wykręcić w Warszawie.



Więc jeśli na trasie zobaczyć mnie chcecie

- to mam nadzieję, że pomożecie.

A w zamian za to jak świat szeroki,

Będę wychwalał stolicy uroki!!!

2016.03.24 21:51:57

Wstępnie zaznaczę, że mam pięćdziesiątkę na karku, żonę i dwóch synów.

W sumie wszystkie powyższe rzeczy mam na karku. Głowę, mam nadzieje, również.

Więc można powiedzieć, że kark mam przeciążony i biegam jak z plecakiem.

W związku z tym biega mi się niełatwo.

Ważne jednak, że coraz przyjemniej. Bo ćwiczę co drugi dzień. Biegam coraz więcej.

W zasadzie biegam od pół roku.

Wiecie co? To byłby mój pierwszy półmaraton. Po prostu fajnie by było, gdybym pobiegł.

Wobec powyższego zwracam się z uprzejmą prośbą o urozmaicenie mi drugiej młodości.

2016.03.24 20:49:36

Na półmaraton Warszawski chętnie bym się wybrała, ponieważ bieganie to innym pomaganie. Sprawa tak się przedstawia, że siostra akcję charytatywną zorganizowała i w fartuchu laboratoryjnym będzie biegała. Chciałabym jej towarzyszyć w tych ciężkich chwilach, wspierać, radzić a przy okazji czasy poprawić. Będzie to spełnienie marzeń, bo na ten moment, studenckie kieszonkowe to trochę za mało by pakiety startowe kupować. Myślę, że argument przekonujący i, że PZU Półmaraton Warszawski ukończę dzięki konkursowi zorganizowanemu przez portal www.naszemiasto.pl. Tekst mój będzie krótki, ponieważ idę trenować, aby Warszawę godnie reprezentować :)

2016.03.24 17:10:52

To tu się urodziłam, tu mieszkam od zawsze, to na Warszawę spoglądam codziennie i uważnie patrzę. To tu się chodzić uczyłam i tu swoje pierwsze biegowe kroki postawiłam. To warszawskie uliczki i chodniki codziennie pokonuję i cudownie się w tym mieście czuję. Mimo, że biegam już kawałek czasu i w różnych miejscach byłam tak pięknej trasy jeszcze nie zaliczyłam. Z tysiącami innych biegaczy w kolorowym tłumie pokonać bym ją chciała i na tym punkcie całkiem oszalałam. Nawet podbieg pod koniec trasy mnie nie przeraża, bo wiem że kibiców będzie tam cała masa. Zmotywują niejednego biegacza tak, że nogi go poniosą szybciej niż zakładał jego plan. Na metę bym wpadła z uśmiechem na twarzy chociaż wiem, że gdy nie wygram pakietu to się nigdy nie wydarzy. Wiem, że moje przygotowania nie poszłyby na marne i radę bym dała dlatego tak bardzo bym w tym biegu udział wziąć chciała. Aż wstyd się przyznać, że PZU Półmaratonu Warszawskiego jeszcze nigdy nie ukończyłam proszę pomóżcie mi bym kolejnego roku z tym strasznym przeświadczeniem nie żyła. Codziennie o tym śnię, tego pragnę i o tym marzę, że tak piękny prezent od Was na oczy zobaczę.

2016.03.24 16:19:54

Chciałabym otrzymać pakiet na PZU Półmaraton Warszawski ponieważ to bieg rocznicowy :) Debiutując w 7. Półmaratonie Warszawskim poznałam swojego obecnego męża i biegam z nim do dziś. Mąż już zapisany - a ja chciałabym sprawić mu niespodziankę: stanąć z nim na starcie, przebyć nową trasę i dać całusa na mecie :)

2016.03.23 15:14:54

PZU Półmaraton Warszawski 2016 to świetny sposób na uroczyste rozpoczęcie sezonu w który bardzo chciałabym wziąć udział. To także świetna okazja do wspólnej rywalizacji i pokazania jak bardzo rozbiegani jesteśmy.

2016.03.23 14:13:31

Chciałabym wygrać, bo jestem tylko nieogarniętą blondynką, która nie wpadła na to by kupić wcześniej pakiet, a jeśli udałoby mi się wygrać, zaoszczędzone pieniądze przeznaczyłabym na nową kieckę :)

2016.03.23 13:30:53

Super byłoby wystartować w największym biegu ulicznym w Polsce jakim jest PZU Półmaraton Warszawski i być częścią tego wspaniałego wydarzenia. Byłby to mój czwarty półmaraton. Zaliczone ( Sopot, Sobieszewo, Gdynia ) PZU Półmaraton Warszawski byłby czwarty. Biegając z ochotą ,wygram zdrowie warte złoto :)

2016.03.23 10:41:58

Ostatnio przeprowadziłam się do Warszawy. Nie znam dobrze tego miasta, a lubię aktywnie spędzać czas. Wygrany pakiet pozwoliłby mi zobaczyć choćby część miasta, a przy okazji zyskałabym może jakiś nowych znajomych.

2016.03.23 00:51:52

Dlaczego ja? Ponieważ byłby to dla mnie pierwszy w życiu półmaraton! Możliwość sprawdzenia siebie, pokonania swoich barier, wytrzymałości i spełnienie jednego z wielu marzeń, a co za tym idzie - realizacja postanionego tegorocznego celu. Pomożecie zrobić znaczek "check" na mojej liście? :)

2016.03.22 15:09:41

Gdy oglądałyśmy z córką stronę PZU Półmaratonu Warszawskiego, jej strasznie spodobał się tegoroczny medal. Dlatego też chciałabym dostać pakiet, pobiec dla mojej córy ten bieg, medal dodać do naszej wspólnej kolekcji medali biegowych, a koszulka pewnie trafi do rączek mojej małej niebieskookiej biegaczki.

2016.03.22 13:48:51

Dwa miesiące temu wróciłam do biegania po przymusowej przerwie spowodowanej kontuzją. Zbiegło się to w czasie z rozstaniem z ukochanym. Od tamtej pory kibicował i dopingował mnie wirtualnie właśnie on. Przyznaję, że miałam nadzieję na nasze ponowne zejście. Dziś się dowiedziałam, że się z kimś spotyka... Przechodzę ciężkie chwile, chciałam zakończyć ten okres mojego życia symbolicznie startem w Półmaratonie Warszawskim. Niestety opłata startowa w chwili obecnej przekracza moje możliwości finansowe. Pozdrowienia od biegaczki ze złamanym sercem.

2016.03.22 12:42:30

Kto jak kto ale to ja powinienem tym razem zdobyć pakiet na bieg. Jestem już przygotowany do zawodow, zdeterminowany do walki i wierzę w swoj sukces. Pomóżcie mi tylko i proszę o jeden pakiet dla mnie.

2016.03.22 12:33:38

Trzeba rozpocząć sezon biegowy i dlatego chciałbym wziąć udział w tym wydarzeniu. Będzie na nim największa frekwencja uczestników i chciałbym z innymi rywalizować o jak najlepszy wynik. Może w końcu mi się uda być na podium :) :) :)

2016.03.22 00:07:37

Opowiem wam anegdotę z mojego startu z pierwszego tak dużego biegu,jakim był 10 PZU Półmaraton Warszawski z dn.29-03-2015r.W Warszawie byłem pierwszy raz,stadion olimpijski tam gdzie odebrałem pakiet startowy zrobił na mnie ogromne wrażenie,tłumy ludzi,stoiska różnych producentów marek sportowych,byłem zachwycony tym co zobaczyłem,wsiadłem do samochodu i zaczęłem dzwonić do okolicznych hoteli o nocleg,prawie wszędzie były miejsca zajęte,wiadomo półmaraton 13 tysięcy biegaczy,a jak były miejsca to niestety cena mnie odstraszała.Po nocy spędzonej w "HOTELU" o nazwie VW GOLF III,wszystkiego mi się odechciało,rano jak wysiadłem z samochodu nogi miałem zdrętwiałe ,byłem do niczego.Kilka godzin później zaczęło swoimi promieniami przebijać się przez moje ciało słońce,zaczęłem się trochę lepiej czuć,na starcie obserwowałem rywali i myślałem o tym że prawie każdy z nich się wyspał,ale wmawiałem sobie że i tak dam radę. 3-2-1 Start. Od pierwszych kilometrów biegłem równo,na 12 kilometrze poczułem przypływ energi i przyśpieszyłem, ten kilometr przebiegłem w 2min,51sek.i oddaliłem się,do mety zostało "aż" tylko 8 kilometrów,chciałem utrzymać tempo i dobiec do mety.Dobiegłem do mety z czasem 1godz.-12min.-35s.po niecałych dwóch latach mojego biegania,zająłem 30 miejsce wsród mężczyzn i 5 w kategorii wiekowej,startowało 13 tyś.biegaczy.Absolutnie nikomu się nie żalę,morał z tego że jak ktoś naprawdę coś chcę osiągnąć,to nie może się poddawać i musi dążyć do celu nawet za wszelką "cenę".

2016.03.21 23:12:09

Bieganie jest dla mnie wielką pasją i sprawia mi ogromną radość:) Jeszcze nigdy nie pokonałam takiego dystansu więc będzie to dla mnie nie lada wyzwanie, ale jeśli otrzymam startowy pakiet to zrobię wszystko by godnie reprezentować redakcje ''Nasze Miasto" :)

2016.03.21 22:54:47

Pakiet startowy powinien trafić do mnie, ponieważ przebiegnięcie półmaratonu było zawsze jednym z moich marzeń do tej pory nie realnych. Jednak w tamtym tygodniu pierwszy raz pokonałam dystans powyżej 20 km i czuję że to jest czas żeby marzenia zaczęły się spełniać. Jedynym ograniczeniem jest studencka kieszeń ;)

Liczę że spełnicie moje marzenia i wystartuję w półmaratonie i tym samym spalę wszystkie poświąteczne kalorie ;]

2016.03.21 22:04:51

Prawie pol roku przygotowan a nawet i dluzej regularne treningi marzenia o polowce ...... Dlaczego ja ? Dlatego ze chce sobie udowodnic ze dam rade i ze ciezka praca nie poszla na marne a marzenia sie spelniaja :)

2016.03.21 21:34:00

Uważam, że to ja powinienem wygrać pakiet startowy, bo bieg odbywa się akurat będzie tydzień po świętach i będzie to świetna okazja żeby wrócić do formy po świątecznym obżarstwie ;)

2016.03.21 17:32:26

Biegam od roku i choć dzieli mnie od stolicy ponad 200 km to staram się uczestniczyć w każdym z biegów w jakich tylko czas mi na to pozwala. Powolutku małymi kroczkami zaliczałem kolejne dystanse 5 km potem 10 km na zawodach z których każde miały w założeniu jakiś szczytny cel. Uczczenia pamięci powstańców Powstania Warszawskiego, odzyskania Niepodległości, na czas zawodów zamieniłem się również w weganina (Bieg Wegański), Nowy rok przywitałem w stolicy (Bieg Noworoczny), potem wypiłem przepyszną czekoladę na mecie Biegu Wedla. Była przesławna Chomiczówka i wiele innych znakomicie zorganizowanych biegów w których wziąłem udział w szczytnym celu dla kogoś a teraz chciałbym coś zrobić dla siebie podsumować pierwszy rok biegania i sprawdzić się czy dam rade i wytrzymam w Półmaratonie. Byłoby to dla mnie ogromne wyzwanie ale tez i możliwość uczestnictwa w tak ogromnym przedsięwzięciu organizacyjnym jakim jest PZU Półmaraton Warszawski. Do zobaczenia na trasie biegu.