QUIZ: Jaka jest Twoja prawdziwa narodowość?

Kochasz swój kraj? Jesteś dumny z tego, że w nim mieszkasz? A może wolałbyś być obywatelem innego państwa? Rozwiąż nasz quiz i dowiedz się, jaka jest Twoja prawdziwa narodowość!
Jaka jest Twoja prawdziwa narodowość?
 123RF

Albert Einstein kiedyś powiedział: "jeśli moja teoria względności się potwierdzi, Niemcy okrzykną mnie Niemcem, a Francuzi będą widzieć we mnie obywatela świata. Natomiast jeśli okaże się błędna, dla Francuzów będę Niemcem, a Niemcy stwierdzą, iż jestem Żydem."

Jesteś typowym Polakiem, a może obywatelem świata? Masz w sobie cechy zasadniczego Niemca, a może kochającego sztukę Francuza? Jaka jest Twoja prawdziwa osobowość? Chcesz się przekonać? Rozwiąż nasz quiz!

**

KLIKNIJ TUTAJ, ABY PRZEJŚĆ DO QUIZU

**

Weekendowicze! Zweryfikujcie rzeczywistość z tym, co wywróżyło Wam Nasze Miasto i w komentarzach poniżej podzielcie się swoimi wynikami.

Zobacz także: Quizy w Naszym Mieście - kliknij!

Źródło: x-news.pl

Wideo

AG

Więcej na temat:

Komentarze

Liczba znaków do wpisania:  4000/4000

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

15.06.2015, 19:14

co za parapet wymyśla te kłizy

14.06.2015, 16:26

A co to jest Radio Z?

14.06.2015, 09:59

Jednak pewne jest że ten Rydzyk bredzi a jakbyś miał wątpliwości zobacz sobie dzisiejszy program "Wieś to polska " a zobaczysz jak zakłamany jest redaktor Adam Ślusarski i jakiego niedoroazwoja sobą reprezentuje. Jeżeli jednak nie zauważysz tam fałszu i obłudy, zobacz następne a może i poproś Rydzyka to ukaże ci poprzednie. Gdyby jednak i to nie naprowadziło cie na dobrą droge. Wystąp z kościoła i wstąp na drogę wiary, w Siebie

13.06.2015, 23:32

Wolne miejsca pracy w enzo w Łagiszy na ulicy łącznej

13.06.2015, 20:33

Co za bzdury. Autor tego nonsensu to Poprawny politycznie lewak.

13.06.2015, 09:39

wyszło że jestem Polakiem ale też jestem obrzezany ,chodzę do kościoła i popieram SLD oraz Palikota chłopcy też mnie kręcą i już teraz nie wiem kim jestem

12.06.2015, 16:52

Ja od jakiegoś czasu czytam Nasz Dziennik, oglądam Tv Trwam i słucham Radio Maryja i wiecie co? Okazuje się ze można tam się dowiedzieć diametralnie innych rzeczy niż w publicznych i niepublicznych mediach takich jak: TVP, TVN, RADIO Z, WYBORCZA, NEWSWEEK. Wiec jak to jest, które media kłamią?

12.06.2015, 13:30

Niech ten cymbał od Quizów poda się do dymisji. W domu sobie może robić takie denne zabawy. Jesteś żałosny

12.06.2015, 13:29

I żydowsko-amerykańskie

12.06.2015, 13:02

Celem quizu jest rozmywanie poczucia tożsamości narodowej Polaków. Agresywne mniejszości takie jak ta skupiona wokół ,,Gazety Wyborczej", robia co mogą aby rozmontować poczucie wspólnoty narodowej i religijnej Polaków. O próbach demontażu poczucia tożsamości płciowej jakie przeprowadza się w całej Europie już nie wspomnę. Celem takiego działania jest wyhodowanie człowieka bez jakiejkolwiek tożsamości czy przynależności do grupy, z którym będzie można zrobić wszystko.

27.01.2015, 10:31

Nawet nie wiesz, że czytając prasę i internet – myślisz tak, jak Niemcy chcą, byś myślał. 80% polskojęzycznych mediów to media niemieckie
https://tajnearchiwumwatykanskie.wordpress.com/tag/polskapresse/

25.01.2015, 17:11

Mnie wyszło, że jestem Polakiem, bo zjadam tradycyjne polskie potrawy takie, jak pierogi ruskie i barszcz ukraiński. Uśmiałem się po pachy, bo nikt z mojej bliższej i dalszej rodziny nigdy nie robił tych potraw, dlatego że ich po prostu nie znał. Jakiej więc jestem narodowości?

25.01.2015, 14:53

Filmy reklamowe uruchamiane bez mojej zgody pożerają mi transfer danych. Do widzenia na zawsze.

25.01.2015, 14:15

Ujma wróciła do Polski i znów pracuje w UM. Ktoś wie kiedy znów wygrała konkurs na to stanowisko i co się stało z osobą, która poprzednio je zajmowała?

25.01.2015, 13:58

Poziom plus nieskończoności. "Głupotę leczy się książką, a ignorancję strzelbą i szpadlem".

25.01.2015, 12:56

niestety DZ zajmuje się głupotami lub sprawami mało istotnymi jak gazetka szkolna (studniówki ,polonezy itp)większośc dotyczy Lublińca,a np.to że wójt w Koszęcinie zarabia ponad 11tys.zł i dał nagrody wartosci 70 tys.zł to przeczytamy w konkurencji...DZ pisze otych sprawach tylko dobrze .dlaczego????

25.01.2015, 10:49

Proponuję quiz: Jaki jest stopień głupoty autorów powyższego quizu? Proszę o rzetelne odpowiedzi.

25.01.2015, 09:52

Ten quiz opracował jakiś absolwent U. kard. S.W???
Wyszło mi, że jestem dżdżownicą.

24.01.2015, 23:11

ciekawe prezenty na walentynki

24.01.2015, 13:39

Ich bin Beuthner und schlus.

24.01.2015, 12:50

Totalne głupstwo!

24.01.2015, 09:16

Hej czego ja się dowiedziałem jeden z prezydentów jest pedałem, poszukuje swoich fanów do prostowania kiszki i bananów.

24.01.2015, 01:26

Ten Quiz, to chyba jakaś pomyłka, bo co ma wspólnego barszcz ukraiński i pierogi ruskie z Polską? Chyba, że takie quizy tworzy się w Warszawie, a tam poza "warszawską wsią"i sympatię do Ukrainy z Rosją reszty Polski się nie dostrzega........

23.01.2015, 22:08

mnie, Polakowi wyszło, że Włochem jestem. (a wpisałem disco polo)

23.01.2015, 18:16

"Małość nie spoczywa na geografii, ale na osobach, charakterach i obyczajach. Światowość nie zdobywa się pospolitymi stosunkami międznarodowymi i międzypaństwowymi, ale poprzez duchowe zatopienie się w życie jednostek, narodów i ludzkości" Tomasz Garrigue Masaryk