QUIZ: Jaki samochód z "Szybkich i wściekłych" do Ciebie pasuje?

Na 10 kwietnia zaplanowano premierę filmu "Szybcy i wściekli 7". My z tej okazji proponujemy Wam, byście sprawdzili, który samochód z serii "Fast & Furious" do Was pasuje.
 Materiały prasowe

A są to samochody z najwyższej półki. Osiągają prędkość nawet do 320 km/h, niektóre do 100 km/h rozpędzają się w zaledwie cztery sekundy. Nie chcielibyście, żeby taka fura stała w Waszym garażu?

Kliknij, żeby przejść do quizu

Wideo

Więcej na temat:

Komentarze

Liczba znaków do wpisania:  4000/4000

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum oraz Politykę Prywatności.

09.04.2015, 22:35

Kaśka ty dzidziusia zrobiłaś podobno jakiemuś. I przestań robić fotki na FB oraz wypowiadać na tematy o których w twojej puk puk główce pojęcia nie masz.

09.04.2015, 21:00

Artykuł żenada....

07.04.2015, 15:19

Motorynka, ewentualnie Komarynka jako jej przeróbka

04.04.2015, 14:39

wołga

03.04.2015, 16:50

ŻADEN jadę przepisowo 50km/h traktor mi wystarczy ...........ewentualnie taczki ?

03.04.2015, 09:20

NIE ZABIJAJMY DZIECI - TO ONE BĘDĄ PRACOWAĆ NA NASZE EMERYTURY.
Narodowy Fundusz Zdrowia poinformował o wzroście liczby legalnych aborcji w Polsce. W 2014 r. wykonano 1812 legalnych aborcji, rok wcześniej było ich 1354.
Czy chorzy i niepełnosprawni nie maja prawa do życia. A dziecko pochodzące z gwałtu czemu ma dostać kare śmierci - za co?. Przeciez są spółdzielnie inwalidów - oni tez płacą podatki i pracuja na naszą emeryturę. Nie zabijajmy ich!!!

02.04.2015, 23:08

A później dziwicie się, że na drogach tylu bandytów mających za nic ludzkie zdrowie i życie. Fajna ta wasza reklama ...

02.04.2015, 20:15

do mnie pasuje taki co nie śmierdzi podatkami, kosztami utrzymania i złodziejską technologią.Najbardziej lobię najtańszy nie przewyższający kosztów utrzymania malucha i jak da się na drodze naprawić zwykłymi narzędziami , maruti, f 127, uno itp.We współczesnych nawet szyby za darmo nie można wymienić za jakies kleje trzeba płacić

02.04.2015, 15:48

No właśnie a jak jest otwarte kino w dniach Wielkanocnych w CH Janki?