QUIZ. Jakim pingwinem z Madagaskaru jesteś?

Widzieliście już w kinach film pt. "Pingwiny z Madagaskaru". To kolejna animacja, na której dobrze będą się bawić nie tylko dzieci, ale także widzowie dorośli. Starsza widownia dobrze pozna się na drużynie Skippera, Szeregowego, Rika i Kowalskiego.
 Materiały prasowe

Film wszedł do kin 30 stycznia. Za reżyserię odpowiadają Simon J. Smith i Eric Darnell. Na dużym ekranie zobaczymy cztery szalone pingwiny, które walczą ze straszną ośmiornicą. Każdy pingwin jest inny. Postanowiliśmy się przyjrzeć charakterom Skippera, Rika, Kowalskiego i Szeregowego. Sprawdźcie, do którego pingwina z Madagaskaru Wy jesteście najbardziej podobni.

Kliknij, żeby przejść do quizu

Kinga Czernichowska

Więcej na temat:

Komentarze

Liczba znaków do wpisania:  4000/4000

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

28.04.2015, 08:41

Mam pomysł na nowy kwiz. Kim z Rządu jesteś: Szogun, Bulem Kopaczka czy Niesiolem.

27.04.2015, 22:16

noqy quiz, ktorym pomylencem z po jestes?

27.04.2015, 10:21

Otumanionym denaturatem, sezonowym kopaczem rowów - wyborcą peło.

26.04.2015, 18:12

A mnie wyszło że jestem Skipper :)

26.04.2015, 12:49

Wielu Polaków jechało na Wyspy Brytyjskie z nadzieją na nowe życie. Niestety nie wszystkim się udało. Statystyki i doniesienia prasy są niepokojące. Polacy zdominowali rankingi bezrobotnych, poszukiwanych przestępców i pobierających zasiłki na dzieci. A 100 małych Polaków rocznie jest tam odbieranych patologicznym rodzicom. Trafiają do brytyjskich rodzin zastępczych, bo polskich nie ma.

25.04.2015, 18:30

Jak to komu? Serwisowi - naiwniacy klikają i generują ruch na stronie oraz serwowane są reklamy. Czysty zysk.

25.04.2015, 17:02

Ja jestem Rico. Suuuuper:)

25.04.2015, 11:38

Quiz dla autorki: jaką dziennikarką jesteś, że wymyślasz takie idiotyzmy?

25.04.2015, 07:40

Łysy wstawaj ! I love Marta J

25.04.2015, 07:33

A komu potrzebne te wszystkie quizy?