QUIZ O OSCARACH: Co wiesz o nagrodach Amerykańskiej Akademii Filmowej?

Oscary 2015 budzą ogromne emocje. Jak dużo wiecie o tych prestiżowych nagrodach? Przekonajcie się sami!
Czerwony dywan przed 81. uroczystością wręczenia Oscarów
 BDS2006/licencja Creative Commons Attribution-Share Alike 3.0 Unported

Czy wiesz, od kiedy przyznawane są nagrody Amerykańskiej Akademii Sztuki i Wiedzy Filmowej? Kto zdobył najwięcej Oscarów? Rozwiąż quiz i przekonaj się, jak dużo wiesz o najbardziej prestiżowej nagrodzie filmowej na świecie.

**

KLIKNIJ TUTAJ, ABY PRZEJŚĆ DO QUIZU

**

Drodzy Internauci! Podzielcie się swoimi wynikami w komentarzach poniżej

Zobacz także: Quizy w Naszym Mieście - kliknij!

**
Zobacz jak powstaje słynna statuetka: [/b

**

Wideo

red.

Więcej na temat:

Komentarze

Liczba znaków do wpisania:  4000/4000

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

27.02.2015, 10:06

Coroczna parada próżności to są Oscary.

26.02.2015, 13:40

Zydowskie szmiry niegodne oglądania przez prawdziwych Polaków.

25.02.2015, 23:22

Po co piszesz człowieku z idiotami?!,im nie przegadasz ichniejsza prowda jest prowdziwsza,nikt z tymi marnymi formami życia nie dyskutuje!!!!!,bo to nie ma sensu,tak utrwalają sobie że jest ich sporo!.
Nie pisz !!!!,bo sam sobie urągasz!!.

25.02.2015, 23:07

Polaków lubię ale nie wredne katolibskie pachołki watykanu!!!,jedni byli pachołkami kacapów to teraz mamy pachołków watykaknu!.
Nie mierz kogoś swoim społecznym pochodzeniem!!,może zrozumiesz chodź wątpię!.

25.02.2015, 18:17

Icek pyta ojca; tate jaka jest różnica między teorią a praktyką. ojciec wola żonę i 2 córki i pyta; Czy oddadzą się za 1000000zł.Jak najbardziej odpowiedziały. A ojciec na to : widzisz synu teoretycznie jestem milionerem a praktycznie mam 3 qrwy w domu.

25.02.2015, 17:40

Co tu szukasz śmieciu?
Po co wściubiasz swój parszywy ryj tam, gdzie nie jesteś mile widziany?
Nie lubisz Polaków gnido?

25.02.2015, 13:14

Witamy (wykształconych) profdzifnie wolaków i nie lemingów,chodź pewno nie wie że nim jest,podążaj dalej za wiecznie dziewicą prezesem.
A może Brajan ??,był prawdziwy ??.

25.02.2015, 10:59

1. Jeśli warto o coś walczyć to tym bardziej warto walczyć nieuczciwie.
2. Nie kłam, nie oszukuj, nie kradnij … bez potrzeby.
3 .Szczera odpowiedź może przysporzyć tylko problemów.
4. Fakty, aczkolwiek interesujące, są bez znaczenia.
5. Prawda jest zmienna.
6. Obietnica nie jest gwarancją.
PO PełO zWyCiĘżYmY glosujcie na komoraHumora !

25.02.2015, 09:38

ezus był ‘Judejczykiem,’ a nie Żydem

Za Jego życia, żaden człowiek i w żadnym miejscu nie był opisywany jako „Żyd.” Fakt ten popierają teologia, historia i nauka. Kiedy Jezus był w Judei, nie była ona „ojczyzną” przodków tych, którzy obecnie stylizują się na „Żydów.” Ich przodkowie nigdy nie postawili stopy w Judei. Żyli oni w tym czasie w Azji, ich „ojczyźnie,” i byli znani jako Chazarowie. W żadnym z rękopisów oryginalnych Starego czy Nowego Testamentu, Jezusa nie nazywano „Żydem.” Termin ten powstał w końcu XVIII w. jako skrót terminu Judejczyk i odnosi się do mieszkańca Judei, bez względu na rasę czy religię, podobnie jak termin „Teksańczyk” oznacza osobę żyjącą w Teksasie.

Pomimo potężnych wysiłków propagandowych tzw. „Żydów,” nie byli w stanie udowodnić na podstawie źródeł historycznych, że jest choćby jeden zapis, sprzed tego okresu, o rasie, religii czy narodowości, odnoszących się do „Żyda.” Sekta religijna w Judei, w czasach Jezusa, do której samozwańczy „Żydzi” obecnie odnoszą się jako do „Żydów,” były znani jako „faryzeusze.” Współczesny „judaizm” i „faryzeizm” w czasach Jezusa oznaczają to samo..

Jezus brzydził się i potępił „faryzeizm,” stąd słowa: „Biada wam uczeni w Piśmie i faryzeusze, obłudnicy, węże, pokolenie żmij.”

25.02.2015, 09:34

Tzw. Żydzi oszukali chrześcijan w najbardziej bezbożny sposób w historii, uważany za najskuteczniejszą broń.”

„Ta technika ‘wielkiego kłamstwa’ pierze mózgi amerykańskich chrześcijan, by wierzyli, że Jezus Chrystus był „Królem Żydowskim,” w tym sensie że tzw. dzisiejsi ‘Żydzi’ nazywają się ‘Żydami.’ Określenia tego użyto po raz pierwszy w angielskim tłumaczeniu Starego i Nowego Testamentu, setki lat zanim tzw. Żydzi porwali wyraz ‘Żyd’ w XVIII w., by przypodobać się chrześcijanom, że wiąże ich pokrewieństwo z Jezusem Chrystusem. To rzekome pokrewieństwo bierze się z mitu o ich wspólnym pochodzeniu z tzw. ‘Żydami’ z ziemi świętej historii Starego Testamentu, fikcji opartej na legendzie.”

„Amerykańscy chrześcijanie mało podejrzewają, że pierze im się mózgi przez 24 godziny każdego dnia w radio i telewizji, gazetach i czasopismach, w filmach i sztukach, w książkach, robią to przywódcy polityczni już na stanowiskach i ich szukający, przywódcy religijni z ambon i na zewnątrz kościołów, liderzy w dziedzinie edukacji i poza zajęciami programowymi, oraz wszyscy liderzy w biznesie, profesjach i finansach, dbający o bezpieczeństwo ekonomiczne, którzy wysługują się tzw. „Żydom” historycznie pochodzenia chazarskiego.

24.02.2015, 09:35

Doładowania do telefonów, liczba doładowań jest ograniczona!

http://doladowanie365.pl/0jxggpo/4

Sama w to nie wierzyłam ale 2 tygodnie temu dostałam doładowanie na jednej z tych stron tutaj dowód:

http://oi59.tinypic.com/do3qtl.jpg

Skontaktuj się ze mną proszę jeśli otrzymasz doładowanie, pozdrawiam. Mój email: natalia_iksde@prokont.pl

24.02.2015, 07:07

Co to są oscary? To takie goowniane figurki dla zaćpanego towarzystwa, gdzie każdy pieprzy się z każdym, gdzie alkoholizm powala na nogi..... Słowem oskar to oznaka najgorszego z możliwych środowisk. To nasze polskie wiejskie towarzystwo też ma ciągoty to tego badziewia. To robią sobie fryderyki, duperelki i błaznują tak tamci w stanach. Trochę wali wiochą ale środowisko to samo, pijacy, ćpuny i rozwiązłość seksualna....
Słowem D N O !!!

23.02.2015, 20:07

A żyda chcecie na króla Polski barany!!.

23.02.2015, 16:14

O Oskarach wiem tyle ile obserwuję czyli Oskary to gala wzajemnej adoracji tzn żydzi są obdarowywani przez żydów statuetkami o imieniu Oskar

23.02.2015, 15:44

Mam w otworze służącym do defekacji informacje o Oskarach. Hoj mnie to obchodzi kiedy u nas brak pracy i ludzie żyją jak szczury.

Film antypolski. Hoj z nim.

23.02.2015, 12:42

"Leję" na to tak samo jak na dawkowaną nam od rana do wieczora propagandę w mediach prywatnych czy publicznych. W Europie to chyba tylko lepszą propagandę ma towarzysz Putin choć na sto procent tego nie jestem pewien.

23.02.2015, 12:32

to jakiś szał,nie ma ważniejszych wiadomości?,wszystkie media od wczoraj sikają z zadowolenia a to tylko nagroda dla anty-polskiego filmu