QUIZ: Zgadnij, jakie to miasto?

red

Przygotowaliśmy dla Was drugą część quizu "Jakie to miasto" ze zdjęciami w roli głównej.
 Autor: Ken Marshall, CC BY 2.0, https://creativecommons.org/licenses/by/2.0/

Kliknij w poniższy link, spójrz na fotografię i sprawdź, czy poznasz, jakie to miasto.

Życzymy powodzenia, nie zapomnijcie podzielić się wynikami ze znajomymi.

Wideo

Więcej na temat:

Komentarze

Liczba znaków do wpisania:  4000/4000

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

23.04.2015, 09:07

PARYŹ

19.04.2015, 20:12

Mieszkałem w tym cudownym mieście,mieszkałem..A to Paryż oczywiście i wejście do Luwru.

17.04.2015, 20:52

brawo dla burmistrza nowego tomyśla .wreszcie zrobi czystkę . Tak powinni zrobić wszyscy włodarze .koniec z pracą na przetrwanie . urząd to nie schronisko. Młodzi do pracy ,emeryci niech nie hamują rozwoju miasta .Starych gubi rutyna i do nowości się nie przekonają. Nie wystarczy po mieście chodzic i udawać że się pracuje .

16.04.2015, 08:33

idioci to piramida przecie wiec egipt

15.04.2015, 20:16

Beuhatuf

15.04.2015, 13:49

Przecie to Parzęczew i jego słynne na cały świat muzeum "regionalnej okowity".

15.04.2015, 12:27

Komendantem Powiatowym KPP OPoczno na miejsce odchodzacego Janusza Mygi zostaje Komendant I Komisariatu Policji w Lodzi ml.insp.Slawomir Wieruszewski Szwagier Prezydenta Tomaszowa Maz. Marcina Witko.Ta sprawa byla przedmiotem spotkania pare dni temu pomiedzy Starosta Opoczynskim Jozefem Rogiem a Komendantem wojewodzkim KWP Dariuszem Banachowiczem.Z-ca zostanie wieczny kandydat na komendanta Dariusz Szulc z-ca komendanta KPP Opoczno.Szkoda Bartka Karcha i Roberta Wojciechowskiego.Prezydent Tomaszowa Maz.wraz z poslem ziemi opoczynskiej Robertem Telusem zalatwili Skoczka rodzinnego do Opoczna.Nowy komendat Wieruszewski nie jest w zadnym pokrewienstwie z rodzina Wieruszewskich z Opoczna ale kolega komendata wojewodzkiego KWP Dariusza Banachowicza.
Wstyd i zenada jak GLUPOTA Opocznem wlada. SZkoda ze Tomaszowa Prezydentem nie zostala Pani red.Agnieszka z TIT

14.04.2015, 20:58

Luwr

14.04.2015, 16:14

Na bank - RADOMSKO!!!!!¡!!!!!!!!!!!

14.04.2015, 08:04

przecie to Zgierz

13.04.2015, 18:45

deptak chełmski za 47 lat.

13.04.2015, 16:59

Żabojadzkie