(© fot. Wojciech Gadomski)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

127 dwuosobowych załóg powalczy w weekend o tytuł Króla Karowej w ramach 47. Rajdu Barbórka, tradycyjnego wyścigu samochodowego kończącego sezon tegorocznych startów.

Rajd rozpoczął się w sobotę o 8 rano na torze Autodromu Automobilklubu Polski na Bemowie. Załogi zmierzą się na czterech odcinkach: Żerań, Bemowo, Cytadela oraz Karowa. Trzy pierwsze fragmenty pozwolą wyłonić zespoły z najlepszymi czasami. Te powalczą później na Karowej o tytuł Asa.

Impreza, która rozpoczyna się o 17, będzie biletowana. - Koszty organizacji rajdu są dużo wyższe niż w rok temu. Droższe okazały się m.in. namioty dla kibiców. Było też więcej niż w ubiegłych latach trudności organizacyjnych - mówi Zdzisław Siwiński, dyrektor rajdu. Za najtańszy bilet zapłacimy 30 zł.

Upoważnia on do wejścia na jeden z odcinków rajdu. Najdroższe są wejściówki na Karową. Za 159 zł zapewnimy sobie miejsca siedzące na jednej z dwóch wybudowanych trybun i gadżety kibica. Trasa rajdu będzie dobrze zabezpieczona.

Na rajdzie Barbórka, organizowanym tradycyjnie w każdą pierwszą sobotę grudnia, pojawi się wiele sław sportu samochodowego. Wystartują m.in. Leszek Kuzaj i Tomasz Kuchar.

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!