Ranking szkół podstawowych w Warszawie powstał na podstawie tego, jaki średni wynik osiągnęli ich uczniowie na sprawdzianie szóstoklasisty. Oto sto najlepszych placówek w Warszawie. Kliknij w zdjęcie, aby przejść do raportu.

Nauka

Komentarze (9)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

mama (gość) (Paola)

Fatalna szkoła, odeszliśmy z niej jak i wielu innych uczniów z naszej klasy. Świetnie marketingowo opisywali co robią, realia zupełnie inne, bardzo duża rotacja nauczycieli i nieporównywalnie słabszy poziom niż okoliczne podstawówki publiczne. Zmarnowaliśmy czas, nerwy i pieniądze

Paola

Ja do tej listy dorzuciłabym jeszcze Te Vizję. Szkołę można znalezc na Wawrze i na Ochocie. Wysoki poziom nauczania, kameralne klasy i świetni nauczyciele, którzy biorą czynny udział w wychowaniu dzieci. Ogromna liczba zajęć dodatkowych to też ogromny atut tego miejsca.

Kacper Piotrowski (gość)

Nikomu nie polecam szkoły sp.212 bardzo źli nauczyciele .nauczycielka od matematyki zabiera nie sprawiedliwie punktu na sprawdzianach zawsze ma idiotyczne wymówki na to co robi jak jej klasa wychowawcza zapytała sie czy może mogliby pojechać na wycieczkę 3 dniową to wyskoczyła że to są dni wycięte z jej życia i ma ciekawsze rzeczy do robienia . Ja osobiście uważam że taki człowiek nie powinien podejmować sie takiej pracy bo to jest odpowiedzialność . Zrezygnować z tej pracy i pójść na kasę do biedronki w pampersie. Bardzo odradzam tej szkoły dla dzieci w klasach 4-7 (za rok 8)

Krystyna Urbańska (gość)

Droga Redakcji, tekst o rankingu szkół warszawskich nie ma autora. Stąd pytanie do Redakcji - kto sporządzał ten ranking i jakie kryteria brane były pod uwagę przy ocenie szkół.
Krystyna Urbańska

przyszły pedagog (gość)

Ostrzegam wszystkich którzy chcą posłać dzieci do Szkoły nr 100 na ulicy Wiolinowej. Okropni nauczyciele, źle kształcą studentów pedagogiki o dzieciach nie wspominajac nawet nie dają im możliwości poprawy Ranking o niczym nie swiadczy Jeżeli chcecie zmarnować dzieci w tej placówce powodzenia

A co zs szkołą ks.Piotra Skargi? (gość)

A co ze szkołą ks.Piotra Skargi? dlaczego nie ma jej w rankingu?

J. (gość)

Społeczna Szkoła nr 30 na Astronautów to jakieś kpiny. Fatalna szkoła z żenująca kadrą koszmarnie "zarządzana" przez panią dyrektor (celowo napisane z małej litery). Wrogowi bym tej szkoły nie poleciła.