Ranking szkół podstawowych [WARSZAWA] został opracowany przez portal egzaminy.edu.pl. Specjaliści tworząc ranking publicznych szkół podstawowych w Warszawie uwzględnił te placówki, których średni wynik ze sprawdzianu szóstoklasisty w 2012 był powyżej średniej dla Warszawy - 27.22 pkt.

Komentarze (7)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Magda (gość)

Szkoła super polecam, sama tam chodziłam 30 lat temu i bardzo miło wspominam ten czas

feliks (gość)

Oczywiście że można, ale radzę zrobić to jak najszybciej, bo walka o miejsca jest zaciekła :)

Siwa (gość)

Polecam publiczną podstawówkę na Ochocie, a dokładnie na Gorlickiej - SP 280 im. Tytusa Chałubińskiego z Oddziałami Integracyjnymi to świetna szkoła, perfekcyjnie przygotowująca uczniów!!! Nauczyciele trochę wymagający, ale nie surowi...Jest sporo czasu wolnego szkoła mała ale wyposażone w nowoczesną halę i dwa boiska sportowe, w salach umieszczone są tablice interaaktywne które sprawiają ogromną frajdę dzieciakkom :) Szczególnie w klasach 4-6 dzieci odkrywają swoje talenty, otwierają sie na świat, sporo wycieczek, konkursów zawodów itd. To po prostu szkoła dla dzieci z ambicją, pasją i chęcią do nauki! Pozdrawiam :)

hania (gość)

Moja olusia kończy właśnie przygodę z małymi odkrywcami, jesteśmy zadowoleni z kadry nauczycielskiej - są troskliwi ale stanowczy. Dbają o potrzeby dziecka. Przymierzamy się teraz do nowootwartej szkoły podstawowej AURUS, żeby mogła kontynuować przygodę i naukę.