Red Fang w Warszawie. Heavy metalowa banda wystąpi 31 marca 2014 w klubie Basen. Znani ze śmiesznych teledysków Amerykanie będą promowali najnowszy album „Whales and Leeches”. Supportami będą The Shrine i Lord Dying.

Stoner-rockowa grupa charakteryzuje się luźnym i nieprzewidywalnym graniem. Na swoim koncie ma oryginalne teledyski w reżyserii Whiteya McConnaughy’ego. Zespół grał u boku Pentagram, Graveyard i Kyuss Lives. Zdobywają coraz większe uznanie i popularność. W 2010 roku ich debiut wyprodukował Chuck Dukowski z historycznego Black Flag.


Red Fang w Warszawie z nową płytą


Red Fang w Warszawie wystąpi w ramach trasy promującej płytę „Whales and Leeches”. 31 marca 2014 Basen będzie opanowany przez amerykańskie kapele.

Czytaj też: Red Fang, supports: The Shrine, Lord Dying

Hard rockowe The Shrine zaprezentuje swój album „Primitive Blast” z 2012 roku, a sludge metalowe Lord Dying wypromuje krążek „Summon the Faithless”.

Bilety na to wydarzenie, w cenach 55-65 zł, można kupić poprzez ticketpro.pl, eventim.pl, ebilet.pl, biletomat.pl, redfang.evenea.pl, ticketportal.pl. Warto też śledzić wydarzenie na Facebooku wydarzenia

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!