Regionalne i tradycyjne smaki. W każdą sobotę zjecie je tutaj za darmo! Regionalne i tradycyjne smaki. W każdą sobotę zjecie je tutaj za darmo!

Regionalne i tradycyjne smaki. W każdą sobotę zjecie je tutaj za darmo! (© pixabay.com)

W sobotę rano wszyscy ci, którzy lubią niebanalne smaki, będą mogli wziąć udział w bezpłatnej degustacji... dziczyzny. Sklep na Mokotowie organizuje cykliczne spotkania, podczas których całkiem za darmo można spróbować nowych smaków.

Bezpłatne degustacje odbywają się w soboty o godz. 10. - Tym razem motywem przewodnim będzie smalec z dzika na tradycyjnym żytnim i razowym pieczywie z wiejskiego, wypalanego drewnem, ceglanego pieca i oczywiście, jak zawsze, duży wybór naszych wędlin, kiełbas i pasztetów z dziczyzny oraz naturalnych dodatków! - zapowiadają organizatorzy wydarzenia.

Jeśli więc macie ochotę spróbować regionalnych, lokalnych i ekologicznych wyrobów - rezerwujcie czas w sobotę rano. Miejsce: Dziki Trop, Sklep z dziczyzną, ul. Gagarina 31.

O wydarzeniu przeczytacie więcej tutaj.


Zobaczcie też: Czyli Żurawia 45. Tu pizzę zamówisz dwoma kliknięciami w stół! [ZDJĘCIA, WIDEO]

Czytaj także

    Komentarze (0)

    Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

    Zaloguj się / Zarejestruj się!

    Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!