Regulamin konkursu pod nazwą "Hallo, to ja”

Zapraszamy do zapoznania się z regulaminem konkursu "Hallo to ja" na najciekawsze zdjęcie w budce telefonicznej.

Regulamin Konkursu pod nazwą "Hallo, to ja”

Art. 1

Konkurs dla czytelników użytkowników serwisu Naszemiasto.pl pod nazwą „Hallo, to ja" organizowany jest przez Polska Press Grupa Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie ul. Domaniewska 45, wpisaną do Krajowego Rejestru Sądowego – Rejestru Przedsiębiorców przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000002408, o kapitale zakładowym 42 000 000,00 złotych oraz numerze identyfikacji podatkowej NIP 522-01-03-609, zwaną dalej ORGANIZATOREM. 
Nadzór nad przebiegiem Konkursu sprawuje Komisja Konkursowa powołana przez
Organizatora.

Art. 2

Celem Konkursu jest wyłonienie autorów 15 najciekawszych zdjęć, wykonanych przy budkach telefonicznych. Mogą się na nich znaleźć zarówno autorzy fotografii, jak i inne osoby, które wyraziły zgodę na udział w Konkursie i zamieszczenie ich wizerunku publikacjach naszemiasto.pl.

Art. 3

Warunki uczestnictwa w Konkursie

W Konkursie może uczestniczyć każdy, z wyjątkiem pracowników i współpracowników „Polska Press Sp. z o.o.”, osób którym powierzono określone prace w związku z organizowaniem Konkursu oraz członków ich najbliższych rodzin.

Art. 4

Zasady przeprowadzania Konkursu

1. Konkurs będzie się odbywał w dniach od 3 marca 2015 r. do 17 marca 2015 r. i obejmuje zgłoszenia kandydatur nadesłane drogą elektroniczną na adres kinga.czernichowska@polskapress.pl, wpisując w temacie wiadomości i HALLO, TO JA. Zgłoszenie powinno zawierać:

a. imię i nazwisko,
b. jedno zdjęcie wykonane przy budce telefonicznej, przedstawiające Uczestnika Konkursu lub inne osoby, które wyraziły zgodę na udział w konkursie i wykorzystanie ich wizerunku w publikacjach naszemiasto.pl

Prawidłowe zgłoszenia należy dostarczyć drogą elektroniczną, na w/w adres e-mail do godz. 23:59 w dniu 17 marca 2015.

c. Organizator zastrzega sobie prawo do weryfikacji zgłoszeń.

d. Po pozytywnej weryfikacji zgłoszenia, kandydatura zostanie w terminie 24 godzin dołączona do listy kandydatów.

e. Najciekawsze zdjęcia zostaną wybrane przez jury redakcji naszemiasto.pl w składzie: Kinga Czernichowska, Mariola Szczyrba, Lucyna Jadowska, Piotr Kalsztyn i Michał Potocki.

f. Będziemy brali pod uwagę następujące kryteria: oryginalność pomysłu i jakość zdjęcia oraz zgodność z założeniami Konkursu.

g. Uczestnik konkursu zgłaszający zdjęcie do konkursu ponosi wyłączną odpowiedzialność za ewentualne naruszenia praw osób trzecich znajdujących się na zdjęciach i jednocześnie oświadcza, że dysponuje prawami autorskimi do zdjęcia przesłanego na adres: kinga.czernichowska@polskapress.pl.

2. W dniu 16 marca 2015 r. w „Hallo to ja”/na stronie internetowej naszemiasto.pl zostanie opublikowana lista zweryfikowanych kandydatur do udziału w Konkursu.

Art. 5

1. Podane przez Uczestnika dane osobowe podanych Organizatorowi w poniższym zakresie. Podane dane osobowe będą przetwarzane zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Domaniewskiej 45, 02-672 Warszawa, wpisaną do Rejestru Przedsiębiorców  prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, pod numerem KRS 0000002408 z  kapitałem zakładowym w wysokości 42.000.000,00 PLN, NIP 522-01-03-609 dla celów organizacji i przeprowadzenia Plebiscytu, zapewnienia uczciwego i miarodajnego głosowania w Konkursie, w szeroko pojętych celach marketingowych i promocyjnych towarów i usług Polska Press Sp. z o.o., a także w celach statycznych, analitycznych oraz nawiązywania kontaktu z właścicielem danych.

2. Polska Press Sp. z o.o. informuje, że jest administratorem danych osobowych w rozumieniu w/w ustawy. Właściciel danych ma prawo do wglądu do swoich danych oraz ich poprawiania w siedzibie Polska Press Sp. z o.o. Nadto właściciel danych ma prawo w każdym czasie wyrazić sprzeciw co do przetwarzania jego danych przez Spółkę w zakresie dozwolonym przez w/w ustawę lub zażądać zaprzestania ich przetwarzania w ogóle. Z uwagi na względy bezpieczeństwa we wszystkich tych sprawach właściciel danych winien osobiście zwracać się do Polska Press Sp. z o.o. na piśmie. Podanie danych jest dobrowolne jednak może być konieczne do wzięcia udziału w Konkursie.

3. Przystępując do udziału w niniejszym Konkursie, Uczestnik może nadto wyrazić zgodę na otrzymywanie od Polska Press Sp. z o.o. za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w tym na podane Polskapresse Sp. z o.o. adresy e-mail oraz / albo numery telefonów, informacji handlowej od Polska Press Sp. z o.o. dotyczącej produktów i usług oferowanych przez Polska Press Sp. z o.o., a także produktów i usług podmiotów współpracujących z Polska Press Sp. z o.o. na odrębnych zasadach.

Art. 6

Ogłoszenie wyników Konkursu

Komisja konkursowa po zweryfikowaniu nadesłanych zgłoszeń, ogłosi wyniki Konkursu w dniu 18 marca na stronie internetowej naszemiasto.pl.

Art. 7

Nagrody w Konkursie

1. Zwycięzcy Plebiscytu otrzymają książki. Każdy może otrzymać tylko jedną książkę. Lista Nagród została przedstawiona Uczestnikom Konkursu w treści Konkursu.

2. Nagrody zostaną wydane zgodnie z przepisami Ustawy o podatku dochodowym od osób fizycznych z dnia 26 lipca 1991 r. (Dz. U. z 2000 r., Nr 14, poz.176). Jeżeli w związku z wartością nagrody powstanie obowiązek podatkowy, do każdej z nagród zostanie przyznana dodatkowa nagroda pieniężna, która zostanie przeznaczona przez Organizatora na pokrycie zobowiązania podatkowego nagrodzonego uczestnika z tytułu podatku dochodowego od osób fizycznych, powstałego w związku z przyznaniem nagrody w Konkursie. Podatek dochodowy zostanie przekazany przez Organizatora bezpośrednio na rachunek właściwego urzędu skarbowego zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa.

Art. 8

1. Reklamacje związane ze sposobem przeprowadzenia Konkursu będą przyjmowane w formie pisemnej w siedzibie Organizatora, w terminie do 7 dni od momentu poinformowania o wynikach Konkursu.
2. Reklamacje będą rozpatrywane w terminie do 14 dni od daty ich otrzymania. O wyniku postępowania reklamacyjnego osoby zgłaszające reklamacje zostaną powiadomione pisemnie niezwłocznie po ich rozpatrzeniu.
3. Po wyczerpaniu postępowania reklamacyjnego uczestnikowi przysługuje prawo do dochodzenia nieuwzględnionych roszczeń we właściwym sądzie powszechnym.

Art. 9

1.   Uczestnictwo w konkursie zobowiązuje do przestrzegania regulaminu Konkursu, regulamin pozostaje do wglądu w naszemiasto.pl.
2.   Regulamin niniejszy jest jedynym dokumentem określającym zasady Konkursu.
3.   Organizator zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za zdarzenia uniemożliwiające prawidłowe przeprowadzenie Konkursu, których nie był w stanie   przewidzieć, lub którym nie mógł zapobiec, w szczególności w przypadku zaistnienia zdarzeń losowych, w tym siły wyższej.

Art. 10

1. Organizator zastrzega możliwość przedłużenia trwania Konkursu,
2. Organizator zastrzega, iż Konkurs nie jest badaniem opinii publicznej.
3. Zmiany niniejszego Regulaminu obowiązują od dnia powiadomienia o zmianach uczestników przez ich zamieszczenia na stronie internetowej Organizatora. Zmiana Regulaminu nie narusza praw Uczestników nabytych przed zmianą.

Redakcja

Więcej na temat:

Komentarze

Liczba znaków do wpisania:  4000/4000

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Jeśli uważasz, że któryś z komentarzy łamie regulamin, to wyślij nam link do tego artykułu na pomoc@naszemiasto.pl

Wybrane dla Ciebie

Powiązane

Dodaj ogłoszenie

Wykryliśmy, że nadal blokujesz reklamy...

To dzięki reklamom możemy dostarczyć dla Ciebie wartościowe informacje. Jeśli cenisz naszą pracę, prosimy, wyłącz Adblock na naszej stronie.

Dziękujemy za Twoje wsparcie!

Jasne, chcę odblokować
Przycisk nie działa ?
1.
W prawym górnym rogu przegladarki znajdź i kliknij ikonkę AdBlock. Z otwartego menu wybierz opcję "Wstrzymaj blokowanie na stronach w tej domenie".
krok 1
2.
Pojawi się okienko AdBlock. Przesuń suwak maksymalnie w prawą stronę, a nastepnie kliknij "Wyklucz".
krok 2
3.
Gotowe! Zielona ikonka informuje, że reklamy na stronie zostały odblokowane.
krok 3