Rekolekcje na Stadionie Narodowym "Jezus na stadionie" [ZDJĘCIA]

Blisko 60 tys. chrześcijan wzięło udział w rekolekcjach "Jezus na stadionie", w sobotę 6 lipca na Stadionie Narodowym w Warszawie. Rozpoczęte rano spotkanie potrwa do godz. 22. Najważniejszym punktem rekolekcji będzie msza święta, której przewodniczył będzie Arcybiskup Henryk Hoser. Gościem rekolekcji będzie ugandyjski kapłan o.John Baptista Bashobora.

Masz zdjęcie do tego tematu? Wyślij

Komentarze (8)

avatar
avatar
Alma (gość)

Niech żyje ciemnota, głupota i wiara szamanom. 60 tysięcy ogłupionych na stadionie, na pewno wynajętym bez opłat,bo kto odważyłby się brać pieniądze od świętych ludzi? Oni mają prawo wyciągać rączkę co chwilę i robią to z właściwą sobie pazernością. 10 miliardów rocznie z budżetu dla kk to tylko część tego, co wydzierają nam z kieszeni. Prezydent miasta codziennie konsultuje się z duchem świętym, minister sprawiedliwości słyszy głos zygoty, poseł opowiada o zmartwychwstaniach na sali sejmowej, posłowie modlą się o deszcz, a prezydent staje na baczność przed jakimiś relikwiami. Polska to państwo otumanionych , przygłupich , niewyedykowanych kobiet mężczyzn i dzieci.

avatar
gość (gość)

Można zobaczyć transmisję i posłuchać rekolekcji
http://www.wiadomosci24.pl/artykul/jezus_na_stadionie_transmisja_na_zywo_ze_spotkania_z_uzdrowicielem_z_ugandy_275421.html

avatar
T10 (gość)

Jestem tylko ciekaw kto płaci za wynajem stadionu podczas tej imprezy. Może znowu kaska poleci z budżetu ?
http://www.topdycha.pl

Wybierz kategorię