Kapsułki zawierają składniki, które odbudowują płytkę rogową i wzmacniają strukturę włosów oraz paznokci. Preparat hamuje wypadanie włosów, pobudza ich wzrost i przywraca zdrowie oraz witalność, a także poprawia ...

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
Kapsułki zawierają składniki, które odbudowują płytkę rogową i wzmacniają strukturę włosów oraz paznokci. Preparat hamuje wypadanie włosów, pobudza ich wzrost i przywraca zdrowie oraz witalność, a także poprawia kondycję paznokci. Zastosowanie unikalnego zestawu elementów, a zwłaszcza połączenie aminokwasów siarkowych z oligoelementami, zwiększa efektywność działania kuracji. Dzięki procesowi chelatacji preparat wchłania się w 80% (w porównaniu do 1-60% w przypadku zwykłych produktów tego typu).

Revalid został wyróżniony przez polskich konsumentów w konkursie Laur Konsumenta 2005, organizowanym przez Przegląd Gospodarczy.

Lek jest dostępny bez recepty. Wskazane jest przyjmowanie preparatu doustnie trzy razy dziennie. W celu uzyskania najlepszych rezultatów zaleca się zastosowanie trzymiesięcznej kuracji.

Opakowanie Revalidu zawiera 30 kapsułek, w cenie ok. 19,80 PLN lub 90 kapsułek w cenie ok. 44,00 PLN.

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!