Roast to publiczne celebrowanie wad i przywar głównego gościa. Jedno z pierwszych tego typu wydarzeń w Polsce odbędzie się 7 stycznia w Stodole.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Roast Czesława Mozila, Stodoła, 7 stycznia godz. 20.00- W dzisiejszym świecie, kiedy serwisy plotkarskie przeżywają swoje dni chwały, napisanie o jakimś celebrycie, że nie układa mu się w małżeństwie, lub że często zagląda do kieliszka, na nikim nie robi już wrażenia. Śmiało można powiedzieć, że sami celebryci nie bardzo przejmują się takimi informacjami i traktują je jako nierozłączny element bycia sławnym - stwierdzają organizatorzy wydarzenia.

Jeżeli więc ludzie z pierwszych stron gazet często nie przywiązują większej wagi do tego, co pisze się w mediach bulwarowych -zwłaszcza, że często zdarza się, że są eto bzdury - to dlaczego nie pójść krok dalej? Właśnie z tego założenia wyszli twórcy show roast, które bije rekordy popularności między innymi w USA.

Zobacz też: Jak być Polakiem i nie zwariować? Debata z cyklu "Orgia myśli" w klubokawiarni Dzik


- Bohater wydarzenia Czesław Mozil to znany wszem i wobec grajek, którego nieodłącznymi atrybutami są akordeon, czapka i kulejący język polski. Na co dzień jest bardzo sympatycznym i miłym człowiekiem, jednak 7 stycznia autorzy wydarzenia dołożą wszelkich starań aby znaleźć na niego jak najwięcej niemiłych rzeczy i wytknąć wszelkie możliwe potknięcia. Oczywiście Czesław się wszystkim obrażającym go ludziom na koniec odgryzie. Nie zabraknie też gości specjalnych - stwierdzają organizatorzy.

Wystąpią: Sebastian Rejent Maciej Buchwald CeZik Muflon Gaweł Feliga Wojtek Fiedorczuk. Roastmasterem będzie Michał "Kempa" Kempa. Bilety nie należą do najtańszych. Wejściówka kosztuje 50zł.


Wiadomości Warszawa, Wydarzenia Warszawa

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!