Robbie Williams zapowiedział swoją długo oczekiwaną, stadionową trasę koncertową, w ramach której wystąpi w Warszawie na PGE Narodowym 13 sierpnia 2017 r. Bilety w cenie od 199 do 579 PLN wchodzą do sprzedaży 11 listopada 2016 r. o godzinie 11.00.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
W ramach trasy ogłoszono dwadzieścia dziewięć koncertów w osiemnastu krajach, z otwierającym trasę występem w Manchester Etihad Stadium, który odbędzie się 2 czerwca 2017. Gościem specjalnym na trasie będzie grupa Erasure. Sprzedaż biletów rozpocznie się w najbliższy piątek 11 listopada.Z okazji otrzymania prestiżowej nagrody BRITs Icon Award Robbie zaprezentuje niepowtarzalne show w hali Troxy w Londynie. Nagroda jest najwyższym wyróżnieniem przyznawanym przez BRIT Awards, wcześniej jej laureatami byli jedynie Elton John i David Bowie. Nagroda jest przyznawana tylko artystom, którzy mają trwały wkład w krzewienie kultury brytyjskiej, będąc jednocześnie uznaniem ich najwyższych osiągnieć w dziedzinie muzyki.

Bilety wejdą do sprzedaży 11 listopada o godzinie 11.00 na RobbieWilliams.com i www.LiveNation.pl. Ekskluzywna, trwająca 48 godzin przedsprzedaż biletów da fanom subskrybujących newsletter Robbiego Williamsa dostęp do biletów przed rozpoczęciem ogólnej sprzedaży.


Zobaczcie też: Serwis Koncerty w Polsce: zapowiedzi, fotorelacje, wywiady z artystami, bilety na koncertyJeśli jesteś zainteresowany patronatem naszemiasto.pl – napisz pod adres patronaty@naszemiasto.pl
Jeśli chciałbyś zrobić projekt niestandardowy z naszemiasto.pl – napisz pod adres projektyspecjalne@naszemiasto.pl

Koncerty w Polsce

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!