"Zainwestuj w siebie" - pod takim hasłem Uniwersytet Warszawski i Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego promować będą dzisiaj studia na kierunkach ścisłych.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
Podczas spotkania zachęcającego do studiów na kierunkach technicznych, matematycznych i przyrodniczych będzie można zobaczyć pokaz umiejętności robota sterowanego aktywnością mózgu oraz ciekawe doświadczenia w wykonaniu członków kół naukowych uniwersytetu.

Naukowcy z wydziałów matematycznych i przyrodniczych odpowiedzą na pytania studentów i przekonają, dlaczego trudne studia na kierunkach ścisłych należy traktować jak inwestycję, która zwróci się w przyszłości. Opowiedzą o swoich wychowankach, absolwentach wydziałów robiących dziś kariery w kraju i za granicą. O pięknie nauk ścisłych w przemówieniu otwierającym spotkanie opowie rektor UW profesor fizyki Katarzyna Chałasińska-Macukow.

Projekt "Zainwestuj w siebie" wspierany jest przez Europejski Fundusz Społeczny jako odpowiedź na zapotrzebowanie na inżynierów i absolwentów kierunków ścisłych na rynku pracy.

Czytaj także

    Komentarze (0)

    Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

    Zaloguj się / Zarejestruj się!

    Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!