Rockowa Wyspa Lidla - weź udział w konkursie i wygraj pełen kosz produktów [KONKURS]

W tym roku Lidl już po raz szósty weźmie udział w Przystanku Woodstock. Sieć zbuduje w Kostrzynie nad Odrą "rockową wyspę" wyposażoną we wszelkie niezbędne woodstockowiczom produkty. Z tej okazji przygotowaliśmy dla was konkurs.
Rockowa Wyspa Lidla - weź udział w konkursie i wygraj pełen kosz produktów [KONKURS]
 Materiały prasowe

Lidl już po raz szósty weźmie udział w Przystanku Woodstock. Sieć zbuduje w Kostrzynie nad Odrą Rockową Wyspę Lidla – sklep ze specjalną, dostosowaną do potrzeb uczestników ofertą, w którym będzie można kupić produkty na każdy dzień bez konieczności opuszczania terenu Festiwalu, a także strefę Chillout z wieloma atrakcjami. Uczestnicy Woodstocku będą mogli odwiedzać ją od poniedziałku 11 lipca do niedzieli 17 lipca br.

W asortymencie sklepu Lidl znajdą się przede wszystkim produkty spożywcze: dodające energii świeże owoce i warzywa, orzeźwiające napoje, lody oraz chrupiące pieczywo z pieca. Ponadto zapominalscy festiwalowicze kupią w sklepie także artykuły higieniczne, kosmetyki, karimaty, namioty i śpiwory. Ceny w Rock Shopie będą takie jak te obowiązujące w placówkach sieci w całej Polsce. Za zakupy będzie można zapłacić także kartą, w tym zbliżeniowo.

Obok sklepu Lidl stworzy kolorową strefę Chillout. Turnieje gry w piłkarzyki dla lubiących rywalizację i dobrą zabawę, poranne zajęcia jogi dla aktywnych czy festiwal kolorów to tylko niektóre z przygotowanych atrakcji. Zupełną nowością są warsztaty beat box – to świetna okazja, aby podczas zabawy nauczyć się czegoś zupełnie innego i zarazić się nową pasją.

Lidl Rock Shop będzie otwarty 11 lipca od godz. 12:00 do 20:00, od 12 do 16 lipca będzie czynny w godz. 8:00 – 2:00, natomiast 17 lipca będzie można dokonać zakupów w sklepie w godz. 8:00 – 12:00.
Z okazji udziału Lidla w Przystanku Woodstock, na łamach naszemiasto.pl przygotowaliśmy dla Was konkurs, którego Lidl jest sponsorem. Do wygrania są trzy kosze z produktami od firmy. Żeby otrzymać jeden z nich, wystarczy odpowiedzieć na pytanie: jakie produkty ze sklepu Lidl wybralibyście na Woodstock, aby dostarczyły Wam energii do zabawy?

Na Wasze odpowiedzi czekamy do 11 lipca do godz. 23:59. 12 lipca skontaktujemy się mailowo z osobami, które napisały najciekawsze komentarze. Pod uwagę brane będą jedynie komentarze zarejestrowanych użytkowników
By wziąć udział w konkursie wystarczyzarejestrować się w naszym serwisie podając swoje imię i nazwisko (tylko do wiadomości redakcji)

Zapoznaj się z regulaminem konkursów w serwisie warszawa.naszemiasto.pl Kliknij tutaj!

red

Więcej na temat:

Komentarze

Liczba znaków do wpisania:  4000/4000

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

13.08.2016, 17:12

Ja też!

09.08.2016, 20:40

Ja tez dostałam dzisiaj Kosz Lidla ze smakołykami,,,!

09.08.2016, 13:25

uf to dobrze, bo juz myslalem ze poczta puka w srodku nocy:)

09.08.2016, 13:07

Update: wlasnie dotarł :)

09.08.2016, 13:00

A mój jeszcze nie dotarł :(

09.08.2016, 10:09

Jeśli musisz wiedzieć to kosz przyszedł do mnie o godzinie 14, ale mam swoje obowiązki i nie lecę od razu do komputera żeby to wszystkim ogłosić :)

09.08.2016, 09:54

Dostałem dzisiaj w końcu :)

09.08.2016, 07:51

jasne, I piszesz to o 22.52. Dziwna poczta cie odwiedza:)

08.08.2016, 22:52

Przyszedł dzisiaj kosz :) :) :)

01.08.2016, 15:42

ja dzis do nich napisałam zalezy mi aby nagroda doszła szybko bo wyjezdzam ale nikt nie odpisał

01.08.2016, 12:44

Również już 2 tygodnie czekam i nic. Tak samo oddział polskapress pisał do mnie

01.08.2016, 08:51

18.07.2016 o 16:19 dostałem email z serwisu naszemiasto.pl ( oddział polskapress ) z informacją o wygranej , należało podać adres oraz dodatkowo numer telefonu co od razu uczyniłem , w miniony piątek przypomniałem się mailowo , nadal cisza , czyli 14-ty dzień od otr4zymania maila o wygranej ...

29.07.2016, 13:04

Mogę pokazac wam screena ;)
A kosz jeszcze nie dotarł, przynajmniej do mnie

28.07.2016, 20:18

raczej wątpie - poprostu niektórzy uwielbiają wprowadzac zamęt :/

27.07.2016, 21:41

nie rozumiem po co ściemniać
może redakcja się pomyliła i wysłała za dużo meili?

27.07.2016, 21:28

4? raczej 5 ;)
grunt to dobra ściema w komentarzach ;)

27.07.2016, 08:46

były do wygrania 3 kosze a 4 osoby czekają na nie?????

21.07.2016, 17:05

Nie mogę się doczekać wygranego koszyka

20.07.2016, 12:42

I ja! ;)

19.07.2016, 11:20

ja też :)

19.07.2016, 08:21

konkurs rozwiązany - dostałam meila

19.07.2016, 06:03

Woodstock , to taki czas, że zapominamy o zdrowym trybie życia" Na chwilę", więc zabrałabym wszystko czego sobie odmawiam na co dzień! Chipsy, cole, alkohole, Wasze pyszne paluszki i orzeszki, no i troszkę konserw i pieczywo, a że sklep jest blisko, to na pewno jeszcze coś się przyda czego nie da się przewidzieć!

14.07.2016, 13:42

na pewno cos wymyslisz.chociaz nie, raczej nie