Creative Mornings to globalny projekt porannych spotkań przy kawie dla kreatywnych osobowości. W końcu dotarł także do Warszawy.Każde spotkanie jest darmowe i otwarte dla wszystkich. Składa się z 20-minutowej prezentacji (krótkiego wykładu) prowadzonej przez zaproszonego gościa i dyskusji. Dla umilenia atmosfery przygotowywane jest śniadanie i kawa. Spotkania odbywają się co miesiąc w 80 miastach świata i każdy miesiąc ma wspólny temat przewodni.Osoby prowadzące prezentacje to dobrze znane lokalnie (ale nie tylko), kreatywne osobowości, które mają do opowiedzenia ciekawą historię związaną z ich pasją, biznesem czy pomysłem na życie. – Szczerze wierzymy w magię takich spotkań, ponieważ nie ma nic lepszego od możliwości uczenia się, inspirowania i dzielenia wiedzą osobiście – mówi Anna Koss, współorganizatorka Creative Mornings w stolicy wraz z Agnieszką Nieciecką, Katarzyną Świerc i Mateuszem Banaszkiewiczem. – To nieustająca globalna rozmowa między lokalnymi kreatywnymi społecznościami – dodaje.Warszawskie poranki kreatywne odbywają się w teatrze 6. Piętro i, jak podkreślają organizatorzy, chodzi w nich o to, aby pobudzić ludzi do myślenia i umożliwić im spotkanie w ciekawym gronie. – Jesteśmy po prostu na luzie, otwarci i inspirujący. I nieważne, jak wczesna jest godzina – śmieje się Mateusz Banaszkiewicz.

Zobacz także: Co zrobić w weekend? [PRZEGLĄD]

Najbliższe spotkanie odbędzie się 19 września. Motywem przewodnim będzie „Kolor”, a w dyskusji weźmie udział Małgorzata Szumowska, dyrektor generalna Niewidzialnej Wystawy. Start o godz. 8:30.

Zostaw e-mail, a my dostarczymy Ci najświeższych informacji

Rozrywka

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!