Zimowy Targ Śniadaniowy to wyjście naprzeciw oczekiwaniom tych, którzy śniadania wolą zjeść raczej na mieście w gronie znajomych lub rodziny, niż w domowych czterech ścianach. Co prawda w zimowej odsłonie próżno szukać kocyków rozłożonych na soczyście zielonej trawie, ale jest równie smacznie, jak latem!

Zimowy Targ Śniadaniowy ruszył 5 listopada. Można go odwiedzać od 10:00 do 17:00. Znajduje się w zajezdni Miejskich Zakładów Autobusowych na tyłach Hali Marymonckiej przy ul. Włościańskiej. Choć zimowa aura nie sprzyja piknikowaniu na trawie, można powiedzieć, że zimowa formuła targu się sprawdziła - pierwszego dnia miejsce przyciągnęło tłumy. Nic dziwnego, w końcu można było skosztować tam prawdziwych przysmaków. Na smakoszy czekają tam różne rodzaje serów, jaja prosto od wiejskich kur, domowe wypieki i przetwory, słoiki pełne miodów i potrawy z całego świata.

Dodatkową atrakcją są zabytkowe autobusy, które można zobaczyć w zajezdni. Jeśli więc jesteście miłośnikami komunikacji miejskiej, którzy lubią dobrze zjeść, koniecznie powinniście tam zajrzeć tej jesieni lub zimy.



Czytaj też: Najmodniejsze miejsca w Warszawie. 50-metrowy bar i największy żyrandol w mieście [TOP 10]


Zobaczcie też: Powstało nowe miejsce w Mordorze. Można tam gotować, jeść, a wkrótce też przyjść na targ! [ZDJĘCIA]

Warszawa od kuchni

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!