Ruszyła rekrutacja do żłobków, a strona internetowa „padła”

Ruszyła rekrutacja do żłobków, a strona internetowa „padła” (© arch. gk24.pl)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Strona z elektroniczną rejestracją do żłobków nie wytrzymała szturmu rodziców, którzy przez internet chcą zapisać swoje dzieci.

Internetowa rejestracja do żłobków rozpoczęła się w poniedziałek o godz. 9.00.

Najwidoczniej zbyt wielu rodziców postanowiło jednocześnie spróbować zapisać swoje dziecko, bo strona internetowa www.zlobki.waw.pl/rekrutacja2012 nie otwiera się. Przeglądarka komputerowa pokazuje komunikat o błędzie.

Trzeba odświeżać...


– Strona działa, trzeba ją kilka razy odświeżyć i się załaduje – zapewnia Katarzyna Pieńkowska z biura prasowego urzędu miasta.

Problemy techniczne stoją trochę w sprzeczności z tym, co na swojej stronie pisze ratusz: „Nowy system umożliwi sprawne przeprowadzenie rekrutacji z zastosowaniem jednolitych zasad i kryteriów oraz optymalne wykorzystanie miejsc w żłobkach”.

Rodzicom, którzy nie mogą zapisać dziecka przez internet pozostaje wizyta w placówce i wypełnienie wniosku na miejscu. Ratusz uruchomił też infolinię dla rodziców pod numerem (22) 565 23 44 (działa w godz. 8.30-15.30).


Histeria po śmierci Kim Dzong Ila w... Warszawie

Awaryjne lądowanie Boeinga 767 - zobacz wideo

Zamieszki w Warszawie. Bitwa z bandytami

Jasnowidz Krzysztof Jackowski. Zobacz przyszłość..

dodaj artykułdodaj wpis do blogadodaj fotoreportażdodaj wydarzenie

Komentarze (28)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

sylwia (gość)

PROBLEM Z MAILEM AKTYWACYJNYM !!!!!!!. ZALOGOWAŁAM DZIECKO, MINELO JUZ KILKA GODZIN I DO TREJ PORY NIE MAM MAILA AKTYWACYJNEGO POTWIERDZAJEGO TE LOGOWANIE, DLA PEWNOSCI ZE MI SIE POWIODLO ZROBILAM TO PO RAZ DRUGI JUZ NA SWOJ PESEL BO NA DZIECKO MI AUTOMATYCZNIE WYSKAKUJE ZE ZOSTALO ZAREJESTROWANE, NO I DALEJ BRAK MAILA. CZY WY TEZ MIELISCIE TAKI PROBLEM ??

m (gość)

dostaliście maila już z rejestracją?. Dostaliście maila już z rejestracją? Ja już 2 godz czekam i nic :/

Monika (gość)

śmiechu warte. . Niech ten co to wymyślił cieszy się że ma kasę na prywatny żłobek dzięki naszym podatkom i nie musi milion razy odświeżać strony!!! Serwery przeciążone ??? Mieli być przygotowani na to!!! I co? Mi się udało o 9.24 wypełnić dane ale zapis był dopiero po 12 bo wczytywał wczytywał i nagle zonk ...Horror. Chcą żeby populacja wzrosła a nie budują nowych żłobków.Ile ludzi pracę by miało!!! Bez komentarza...

ss (gość)

hm.... jakieś dziwna ta numeracja. na pierwszym moim wniosku jest godzina 09:54:05 i numer 500z groszami, a na wniosku drugiego synka 10:40:35 i numer 1000z groszami. i co znaczy, że system wysłał zmieniony pesel dziecka???????
Głowy powinny polecieć, ale nie... urzędnicy dostaną premie za perfekcyjnie wykonaną robotę...

zmeczona "odswiezaniem" matka (gość)

zmeczona "odswiezaniem" matka. ja tez ""zapisywalam" od 9-tej.udało mi sie okolo 10tej ale system mailem odesłał mi zmieniony Pesel dziecka (nr ok. 200), kolo 10.30 ponownie mi sie udało wypełnic formularz (nr 300 z groszami).zaniosłam juz formularz do zlobka pierwszego wyboru a tam tłum rodzicow nie majacych dostepu do internernetu i przekonanych ze zapisza dziecko na kompie pani kierownik (bo taka możliwosc jest zgodnie z wytacznymi) jednak jak maja to zrobic jak u pani kierownik tez strona nie dziala, a pani kierownik nie ma czasu zeby "odswiezac"strone co sekundę? Zenada i kompromitacja-miasto nie wyciagnelo zadnych wnioskow z podobnego balaganu kiedy to ruszał elektroniczny nabor do przedszkoli.za takie zaniechania chyba powinny poleciec glowy w Ratuszu!

ja (gość)

a już myślałam. w końcu formularz, wypełniłam i ....koniec, odrzuciło, już palce mi zdrętwiały

ss (gość)

to tak jak mnie.... o 9.30 nacisnęłam wyślij. i cały czas odrzucało na poprzednią stronę do wypełnienia danych... a pani w żłobku przekonywała, że nie ja pierwsza i muszę qka odświeżać, bo formularz zapisany. gówno prawda. nie był zapisany. dopiero jak zaczęłam od nowa to się zapisał... o 10.40...

gpsc (gość)

Typowe dla działań urzędasów. A pani kasia P. jak człowiek renesansu zna się "na komputerach i internecie", a jak trzeba to będzie ekspertem od uprawy pomidora gruntowego.