#RyjKuźniara. Zobacz celny i dosadny spot akcji HejtStop

W internecie pojawił się klip zwracający uwagę na zjawisko internetowego hejtu. Bohaterem spotu jest popularny dziennikarz Jarosław Kuźniar, sam często będący ofiarom tego zjawiska.
#RyjKuźniara. Zobacz celny i dosadny spot akcji HejtStop
 YouTube/HejtStop

Internetowy hejt zostawia trwały ślad w relacjach z ludźmi, także poza internetem. Często

Nie musisz mieć innego niż większość osób koloru skóry, wyznaczać inną niż większość religię czy posiadać odmienne od najbardziej powszechnych preferencje seksualne. Hejt, czyli słowna przemoc może spotkać każdego z nas. Pamiętajmy o tym, stukając w klawiaturę zostawiamy po sobie ślad.

Wideo

Więcej na temat:

Komentarze

Liczba znaków do wpisania:  4000/4000

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

30.11.2015, 14:41

aby przyoszczędzić, to gim-bazę w obronie ryjka wynajęto?

30.11.2015, 13:04

"Bohaterem spotu jest popularny dziennikarz Jarosław Kuźniar, sam często będący ofiarom tego zjawiska."
po pierwsze - popularny?
po drugie - OFIAROM?
po trzecie - nie ofiarą tylko sprawcą (albo - sprawcOM jak redaktor woli...)

30.11.2015, 09:25

Panie autorze, pisze się "ofiarą", a nie "ofiarom". Poziom ortografii oddaje doskonale poziom całego artykułu...

29.11.2015, 11:40

Największy HEJT to jest w mediach typu TVN, Onet, Polsat

28.11.2015, 21:00

Hejt w parlamencie to jaka przemoc? A tego Rosiaka to co wykończyło? Nie wystarczy "ryja" przefarbować by kary uniknąć.

28.11.2015, 20:51

Pojechał do Wall Mart-u cebulę wymienić?

28.11.2015, 20:01

I nikt poza autorem tekstu nie staje w obronie "ryja"? What's wrong with you guys? Czyżby wam ryjki opadły ze zdumienia? W jakim świecie "ryje" każą wam funkcjonować?

28.11.2015, 19:23

A to w ten sposób. To ma być ten tak zwany "mordochlap"? OOOOOOkey.

28.11.2015, 18:23

Ten "ryyj" wisi już na gazetce ściennej Wall Mart-u za wyłudzenia zwrotne... Może ktoś z was przyznaje się do gościa?

28.11.2015, 16:56

Podupadająca "gwiazda"TVN-u w ten sposób się lansuje

28.11.2015, 14:40

jak widać na załączonym filmiku kuźniar postanowił sam siebie opisać

27.11.2015, 20:23

anty... bariery się trzyma. ma prawo. przetrwania.

27.11.2015, 19:34

Prosiaczku, jakiekolwiek barwy byś nie mieszał na swoim ryjku, to proszę biało czerwonych nie mieszaj i za ucho nie sadzaj. Za te barwy ludzie oddawali życie. Nawet świni nie przystoi. Poluzuj. A jak granic nie masz, to znaczy że bezstresowe wychowanie poniosło klęskę. Chyba czas najwyższy brudny ryjek od koryta oderwać. Z poważaniem, żołnierz WP.

27.11.2015, 19:14

Trwały ślad zostawia też schizofrenia. Pewien Cebulak odchodzi i jeszcze grozi śladem? Przez 4 sowite lata normalny człowiek ma spokój od wall-martu i gotowanych jajek- to gwarancja. Freedom...