Na warszawiaków podróżujących dziś komunikacją miejską czekała nie lada niespodzianka. Bilety w metrze i autobusach sprawdzał znany bokser i kickbokser – Przemysław Saleta. Saleta - kontroler był traktowany przez zaskoczonych pasażerów z sympatią – było niedowierzanie, zaskoczenie, salwy śmiechu. Za okazanie ważnego biletu Saleta odwdzięczał się miłym upominkiem. Podróżni, którzy jechali „na gapę” wyjątkowo otrzymywali od niego bilet.

Saleta sprawdza bilety ZTMW ostatnim czasie rzeczywiście Przemysław Saleta kilkukrotnie zmieniał profesje. Jednak działo się to tylko na potrzeby programu „Przemek Saleta: Najcięższe zadania”, który można będzie oglądać na antenie National Geographic Channel od 8 października. W trakcie 10 odcinków programu, Saleta podejmuje się trudnej pracy m.in. górnika, drwala, a nawet snajpera, a to tylko początek jego zmagań z trudnymi zadaniami najcięższych profesji.

Zobacz także: Wrócił do Legii, aby pomóc w awansie

Nie zdawałem sobie sprawy, że praca kontrolera biletów jest tak wymagająca. Codzienna praca z ludźmi, napięte, stresowe sytuacje i konieczność bycia asertywnym to codzienność. Od dziś będę patrzył na kontrolerów z większą wyrozumiałością. Kolejny raz mogę jednak zapewnić, że sam nie zmieniłbym swojej profesji. Sport
to dziedzina, w której odnajduję się najlepiej – wspomina swoją dzisiejszą przygodę Przemek Saleta.

Zostaw e-mail, a my dostarczymy Ci najświeższych informacji

Sport

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!