Scott Bradlee & Postmodern Jukebox pierwszy raz w Polsce [bilety Scott Bradlee & Postmodern Jukebox pierwszy raz w Polsce [bilety

Scott Bradlee & Postmodern Jukebox pierwszy raz w Polsce [bilety (© mat. prasowe)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Amerykanie wystąpią 18 marca w klubie Stodoła.


Scott Bradlee & Postmodern Jukebox, 18 marca, Stodoła.


18 marca Polacy pierwszy raz będą mieli okazję posłuchać na żywo w naszym kraju największych współczesnych hitów w niepowtarzalnym wydaniu Scott Bradlee & Modern Jukebox. - Przychodzenie na nasze show to jak wyprawa do czasów starego Hollywood - twierdzi Scott Bradlee. Amerykanie wystąpią w klubie Stodoła.

Zobacz też: Sabaton w Warszawie. Wygraj bilety na koncert grupy!

Bradlee łączy w swojej muzyce różne style muzyczne XX w., komentuje elastyczność popu, kontekst kulturalny, łączy pokolenia i łamie zasady. Jego najnowszy album 'Historical Misapporopriation" wydany w 2014 roku, znalazł się na liście przebojów TOP 10 Billboard’s Jazz Albums.

Po wyprzedanej trasie w Stanach Zjednoczonych Scott Bradlee & Postmodern Jukebox’s wkrótce rozpocznie koncertowanie w Europie. W marcu 2015 będziemy mogli posłuchać twórczości bandu w warszawskim klubie Stodoła.

Bilety w cenie 59 zł dostępne na www.stodola.pl i www.LiveNation.pl.

Wiadomości Warszawa, Wydarzenia Warszawa

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!